Boy ve Kilo sorunum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ismuail tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ismuail

ismuail Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar...forumda yeniyim...öncelikle vucuta yeni başladım 2 gün oldu ama bazı sorunlarım var şöyle ; yaşım 18 boyum 1.64 kilom 52....gördüğünüz gibi durumum içler acısı...Sizden yardım istiyorum boy uzatmak için ve kilo almak için özel egzersiz,beslenme programı,tavsiyeler ilaçlar ne olursa yardımınızı bekliyorum...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni baslayanlar formu tum sabit konularini okumadan konu acmamaya gayret goster her aradigin sey mevcut.

3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Yaş 18 olmuş belli olmaz ama çok büyük bir ihtimalle artık böyle kalıcaktır yavaş yavaş alışmalısın.Ben de kendi boyumdan memnun değilim.Babana ve dayına bak bakalım boyları nasıl:Hangisine benziyorsan onu örnek al onun kadar olacaktır boyun büyük ihtimal.Arkadaşlarına falan sorduğunda da dayım uzundu babam uzundu gibi şeyler söylicekledir.Boyumuzu problem etmememiz gerekir bence, paralimpik olmp. nı takip ettikten sonra saçma şeylere takıldığımı farkettim. Tamam belki boyumuza 45 cm kol yakışmaz ama hem kısa boy hem fit olmayan çirkin bir vücutmu daha iyi yoksa kısa ama fit bir vücutmu?

4. ismuail

ismuail Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    farkındaysanız benim durumum farklı yaşım 18 boyum ve kilom az benim..bana özel bir durum var ortada.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:07 ----------

Babam ve amcam kısa 1.72 civarı dayılarımda uzun 1.80 civarı ama ben anne tarafına çektim görünüş olarak boy çekmedi demek.zaten ben 1.70 olsam yine razıyım 1.64 boymu olur ya :(

5. brhmcr

brhmcr Guest

Genc uye kilo almak ile ilgili hersey mevcut hic bir farkli durumunuz yok forma uye olanlar ya kilo almaya yada kilo vermeye gelir zaten.

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    boy uzamasının aile ile çok ilgisi yok annesi kısa babası kısa hatta akrabasının çoğu kısa boylu olup kendisi uzun boylu olan tanıdıklarım vardı boy uzaması 21-22 kadar devam eder ama 18 yaşından sonra anormal derecede uzayacağınızı sanmam yinede bir kaç cm uzayabilirsin barfiks hareketi vücudunu estektiğinden dikleştirdiğinden uzun gösterebilir sizi dumbell pullover hareketi yine aynı şekilde

Son düzenleme: 24 Ekim 2012

Sayfayı Paylaş