Boy uzunluğu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ensarreis96 tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ensarreis96

ensarreis96 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar hepinize öncelikle okuduğunuz için teşekkür ederim...Benim boyum 1.73 17 yaşına girmeme 6 ay war.sakallarım 2 senedir tam olmasada yarımlamalak çıkıyor.2 senedir yavaş yavaş arttı şuan baya war fakat adam sakalı gibi değil.12,5 yaşında ergenliğe girdim.2 senedir 2 santim boyum anca attı.Boyum kısalığı çok sorun değil havaya yakışıklığa fln çok az önem veririm fakat ben boxörüm.yani maçlara fln çıkıyorum.ama ne kadar iyi olursam olayım kaslarımda çok fazla ama 80 kiloda bir adam benim yaşımda 1.90 dan aşşağı olmuyor.Biliyorum bu genetik fakat sizin bu yaşlarda boyunuz uzadımı kaç yaşında uzandı yorum yaparsanız çok sevinirim.Hergün bu olayı aynı odada kaldığım 2.04 lük bir arkadaşım ki(en iyi arkadaşım) sabah kaltığımda ve sevdiğim kızın benden 2 yaş küçük olmasına rağmen 1.80 boyunda olmasında dolayı takıntı yapıyorum yardımcı olursanız ççoooooooook sevinirim.........

2. anil011

anil011 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin kaç yaşına kadar uzadığına bakarak bir sonuca varmak fayda sağlamaz.Boy uzunluğunu etkileyen 1. faktör genetiktir sonra çevresel etkenler. Ailede boyu uzun varsa senin de daha uzama şansın neden olmasın. Erkeklerde uzama 21-22 bitimine kadar devam eder 20 yaşından sonra uzayan çok var demek istedğim bu. 17 yaşındasın 4-5 cm daha uzarsın kanımca bol bol yüz barfix çek süt ürünleri tüket.. Ayrıca boyun 173 kısa bi boy değil.

3. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Soruna yardımcı olamıcam malesef ama birşey sormak istiyorum. Boksta rakibinin senden 10-15 cm uzun olması çok sorun oluyormu?

4. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    açıkçası 2 senede 2 santim uzadıysan tahminen 20 li yaşlarda 1.75 ile 1.77 arası bir boya sahip olursun buda türkiye standartlarına göre ortalama bir boy boks kısmına gelirsek mike tyson 1.78 boyunda bu yeterli galiba ?:)

5. ensarreis96

ensarreis96 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    kardeşim sana avantaj bile sağlıyor ben vidioda
    izlediğim kadarıyla 18 defa ard arda yumruk atıp knock out ettim ama zaten yüze şuan kask takıyolar ve uzun boylu adam yüzüne yumruk yemiyor anca karacieğ bölgesine vurursan şansı yok.Ama sorun şu ki adamın kanay açıklığı çok fazla olduğunda seni yanına yaklaştırmıyor ve seni onun dibine girene kadar hırpalıyor.Zaten kafada kask olduğundan doloyı knock out etmek çok zor puanları o alıp kazanıyor..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:45 ----------

şuan AĞIR SİKLERTTEKİ 5 MADALYANIN 3 Ü WLAMİRİN 2 Sİ VİTALİNİN BİRİ 2.06 BİRİ 2.03 BU YETELİMİ ACABA?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:47 ----------

boyum çok kısa değil farkındayım fakat eğer o kız benim sevgilim olursa ki babasının parasını ve sarışın mavi gözlü 1.80 boyunda biri olduğunu düşünürsek bu ihtimal %1 yanında gezerken hele bide topuklu giyerse çenesine gelmek istemiyorum yorumun içinde çok teşekkürr ederim :))9

6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim

ensarreis96 bunu beğendi.
  7. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Sonuçta belki sadece limitsiz olduğu için ağır siklette bir nebze daha önemlidir denilebilir. Ama klitscho kardeşlerin tek esprisi boks demek haksızlık olur, adamlarda güç de var, teknik de var.

Bu yüzden ağır siklet haricinde hiçbir siklette boy mesele olmaz. 1.73 boyunda hafif siklet de bulunur, orta siklet de, hafif ağır da (light heavy).

8. ensarreis96

ensarreis96 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul

Sayfayı Paylaş