Boy uzumam durur mu !! lütfen cevap

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve KreeYatH tarafından 20 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KreeYatH

KreeYatH Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    BodyForumTR üyeleri lütfen cevap verin ben fitness a basladim boy uzamam durur mu 16 yasimdayim 1.77 boyundaym 60kiloyum hocam boy uzamamın durmayacagını tam tersine artacagını söylüyor ama annem ve babam devamlı duracak duracak diyor ve kafam allak bullak ..

Adminlere notum:Şuana kadar bütün boy uzama konularını okudum bu konuyu kapamamanızı rica ediyorum kendi konumdan yorumları görmek istiyorum
    Sporda yapmadığım hareketler:
    Squat,Leg Press,deadlift,(ön bacak ve arka bacak çok az çalışıyorum kaba sakal olmamak için :D ) Bu konu ile tecrübeleri olan kişiler cevap yazarsa sevinirim
    Şimdiden teşekkür ederim

2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu vucuttan vucuda degısıyor dıyende var .
    Hani bır ınsan vardır vucudu kısa bır surede ıstedıgı sekle gırer dıyer arkadasına gore.Iste bazılarıda boyunda oyle oluyormus.ben bır arkadasımı tanıyorum yenı basladıgında 180 dı 1 sene oldu sımdı 190 cm.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    direk omurgaya baskı edıcek hareketler koymassan boy açısından sorun teşkil etmez

squat deadlift gıbı ahreketler rıskılı hareketler yapmaman yerınde olmus sımdılık baska bacak hareketlerı yapabılırsın ama bacagı es geçme en fazla buyume hormonu salgılayan bölümümüzdür.

omuz hareketlerınıde cok agır gırmıycegınden omuzda boya pek etkı etmez bıde oturarak yaparsan daha ıyı olur saglık acısından

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş