Boy Uzatmak :(

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve JoySell tarafından 15 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. JoySell

JoySell Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17 Yaşındayım 5 aydan beri spor salonuna gidiyorum boy ile ilgili sorunum var 6-7cm daha uzamak istiyorum bazı konulara baktım süt vb protein içerikli şeyler diyolar Sütü ne zaman içmeliyim yatarken&Sabah kalktıgımda yada antrenmana başlamadan öncemi ? Tam yağlımı-Yarım Yağlımı-Light mı içmeliyim ?

Boy:172Cm
    Kilo:81

2. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    köy sütü bulabılırsen akşam yatmadan once bal ıle karıstırıp ıcmelısı uykuya onem vermelısın en gec aksam 10 gıbı uyumalısın onerım sanırım vucuttakı uzama hormonu aksam 10da karanlık ortamda calısır dıye bılıyorum bunlar benım onerım ve bıldıklerım

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    akşam süt ıcılmez arkadasım nasıl bunu hala bılmeyın önerenler ar ben anlamıyorum bana ınanmıyorsanız google amcanızda aratın orda bulursunuz zaten sut akşam ıcılırse buyume hormonunu yavaslatıyor gun ıcınde iç veya en ıyısı sabah kahvaltıda mısır gevregımıle ıc ama oyle cıkolatalı ballı mısır gevregıde yemeyın yulaf ezmesı yada tam tahıllı mısır gevregı tercıh edın yogurt sutten faydalı olduguda soylenıyor yogurduda sureklı yıyın gun ıcınde kemıklerı guclendırır boy uzamasıda kemıklerle ılgılıdır.

4. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Bence biraz kilo ver fazla kiloda boy uzamasın engelliyomuş

5. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    cabarov akşam süt içilmez diye birşey yok. yatmadan hemen önce içilmez arada fark var. ona bakarsan yatmadan önce yemekte yenmemeli.

6. yago

yago Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşımda 1 yıl boyunca hergün süt içtim boyumu bayağı uzattı, spor yapmıyordum, şuan 185, bence 16 yaş body building için erken, boyu kısa olan bu yaşlardaki arkadaşlara tavsiyem body salonları yerine imkanları varsa basketbol oynayabilecekleri yerlere gitmeleridir.

7. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Söylediklerinize katılmıyorum , çünkü bb 15 yaşı ve altı için sakıncalı olabilir ama 16 yaşından itibaren bb ye başlamakta bir sakınca yoktur.(Arnold gibi dünya vücutçuları bu yaşta bb'ye başladılar) ama tabi bu sporuda en iyi şekilde yapabilmek için , bir salon antrönüründen destek almak gerekir.

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    mesajalrıma ters cevap verıyorsunuz ama bakın akşam ıcmeyın dıyorum akşam ayrı yatmadan once ayrı aksam ıcmesın sabah kahvaltıda ıcsın sut gec sındırılıyor dıyebılıyorum ondan yatmadan once ıcse yatarken gene etkısı surer sabah kahvaltı en uygun uyulaaf ezmesıyle ozellıkle baya saglam kahvaltı olur yumurta şart zaten yazmıyorum onu boy kemıklerle alakalı yanı yogurt sutten daha faydalıdır yogurt daha cabuk sındırılır sutte yag oldugu ıcın sındırmede gec oluyor dıye okumustum tabı yanlıs soyluyorsam bılen kısıler duzeltsınler lutfen.

Sayfayı Paylaş