Boy uzatmak icin ne yapmaliyim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MertEfe999 tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MertEfe999

MertEfe999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar.Yasim 14.Kilo 58 boy 1.67.Boyumun 1-2 seneye 1.87 falan olmasini istiyorum.Bunu dogal yollarla ve hangi egzersizlerle yapabilirim.Simdiden tesekkurler.

2. Oguzhan_04

Oguzhan_04 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    Boy uzunluğu genetiktir ama bi kaç santim oynamasını istiyorsan basketbola ağırlık vermelisin, öğle tenefüslerinde,beden derslerinde bol bol oyna ! Mümkünse yazın yüzme kursuna yazıl, yüzme kursu fiyatları gayet uygun ! Evine bi tane barfiks barı al ve kapıya as ! Uygun fiyata bulabilirsin ! Barfiks barının çok faydası oluyor ! Her sabah uyandığımda 5-10 dakika sallanıyorum ! Hem zevkli oluyo hem de vücut esniyor ! Süt ve süt ürünleri çok tüket ! Yaşının 14 olması çok iyi özellikle önündeki ilk 3 yıl içerisinde evrim geçirebilirsin ! Liseye bebek gibi başlayıp dev gibi bitiren çok arkadaşım var :D Türk insanının boy ve yaş gruplarına göre bakıldığında 15-24 yaş grubunda 167,5 santim ! 15 yaşından küçük olmana rağmen boy ortalaman gayet iyi :)

Sayfayı Paylaş