boy uzatma xxl power

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve efe1987 tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. efe1987

efe1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba, xxl power adlı boy uzatma hapını kullanıp 10 cm uzadım demeyi çok isterdim :=) ama kullanmadım...kullanan var mı? kullanmayı düşünüyorum bir tehlikeye maruz kalır mıyım? engin görüşlerinizi merak ediyorum...bye...

2. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    2 türlü boy uzaması vardır:
    1- Dizlerin esnemesiyle bacaklarda olan uzama
    2- Omurların esmenesiyle oluşan omurga uzaması

Bunlar nasıl olur? 1. uzama şekline göre bacak aşağı doğru çekildiğinde diz arasında kısa bir süre boşluk oluşur. Bacağın aşağı doğru bu çekilmesi sık sık oluyorsa(basketbolcular gibi) kemik o boşluğu kapatmak isteyecektir ve oraya doğru bir uzama gerçekleşicektir.
    2.Uzama şeklinde de alt vücudun aşağı çekilip, omuzlar arasının sıvıyla dolması söz konusudur. Belli bir süre sonra bacaktaki gibi bir tepki oluşarak, oluşan bu boşluklarda da kemikleşme görülecek ve boy uzayacaktır.
    33 tane omur olduğunu düşündüğmüüzde boy uzamasının çoğunu omrgamızdan elde ederiz.

Boy uzamasını açıkladık, şimdi ilaca gelelim.
    İlacın vasfı nedir? Boy uzamasında ki bu vasıfları yerine getirebiliyor mu? Hayır. İlacın prospektüsüne bakarak kemiklere olan yararlarını öğrenebilirisinz ama boy uzatması yalan. Hayat bu kadar kolay değil.

salvadore_xp bunu beğendi.
  3. yiğitcanharmancı

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Boy uzatan idmanları yazıcaktım, yanlışlıkla entra bastım:
    Armut alma zıplayışını gerçekleştirmek, yüzmek, basketbol oynamak, ip atlamak...
    Bu tarz idmanlar erkekte 22 yaşına kadar yapıldığında mutlaka boy uzatır.

Uzamayı engelleyenler:
    Squat, ayakta enseye press, ayakta arnold press... Şu an çoğu aklıma gelmeyen bu hareketlerin ortak presipleri özellikle omurga ve bacaklara yüksek baskı yapmasıdır. Bu uzamayı kesinlikle engeller.

Son düzenleme: 28 Ocak 2009
  4. efe1987

efe1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yani kullanma diyon? :=)

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    supplement arşivine açmışsınız başlığı..başlık taşınmıştır..lütfen kuralları okuyunuz..

bonatschi bunu beğendi.
  6. pokeharun

pokeharun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    harun
    Yer:
    bursa
    evet arkadaşlar acaba bu tür ilaçların bi etkisi olur mu yani araştırma yaptım bunun içeriğinden pek fazla bahsedilmiyor spor yapıyorz hergün bunu da almak nasıl olur vitamin diye geçiyor içeriği de tam belli deği :S

7. yiğitcanharmancı

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Yararı yok böyle şeylerin

8. Zaggy

Zaggy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuya bi açıklık getirecem arkadaşlar artık bu ürünün web sitesi yok bu konularda baya tecrübeliyim bütün ürünleri biliyorum bu ürünleri kullanmaya kalkan yabancı arkadaşlarım var ama kullanan 1 kişiye dahi raslamadım bakın uzadı veya uzamadı demiyorum ama kullanan 1 kişi dahi yok ben bu ürünü almayı düşünüyorum alıp deneyecem fotoğraflarlada 2 ay sonra kanıtlayacam uzama olmazsa herkezin söylediği gibi bu iş hapla vs ile olmaz genlerinizle alakalıdır elimden gelen herşeyide yapıcam artık buna bi son vermek istiyorum kimsenin umutlarıyla boşuna uğraşmasınlar

ayrıca son zamanlarda kimi ve sato growth da türkiyede satış yapmaya başladı bu ürünlerle ilgili yabancı arkadaşlarım pek bişi demiyorlar ama sahte olduğuna inanıyorlar kimiyi kimse uzun süre giymemiş çok ağrı veriyormuş kullanımı gerçekten zormuş ayaklarda nasır oluşturuyormuş

sato growth hakkında ise pek bi bilgim yok ama sahte olduğuna inanıyorum xxl power i ilk kez gördüm denemeye karar verdim sonuçlarını 2- 2.5 ay sonra yazacam meraklı arkadaşlarda bana özelden ulaşabilir..

9. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    18 yaşın altındaysanız belki growth hormone ve protein kullanmanın boy uzamasına etkisi olabilir. onun dışında dışarıdan müdahale zor.

balon ilaçlara para harcamayın.

bazı anabolik steroidler de kemiklerde kalsiyum tutup boy uzatır da burada bu konuyu açıp kimseyi gaza getirmeyelim.(konu ztn açılmış oldu :) )

Zaggy bunu beğendi.
  10. Zaggy

Zaggy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    açılmışken devam edelim :) merak ediyorum sadece zararlı yöntemleri kullanmam kullanacak olsam ilizarovla düşünebilirdim zaten bunu

11. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    kimseyi kötü yönlendirme gibi bir lüksüm yok. oku, araştır. zaten anabolik steroid kullanabilecek kadar bilgi sahibi olduğunda bi yerlerde okumuş olursun hangi ilaçlar boy uzatıyor. herşeyi devletten beklememek lazım :D :D

12. Zaggy

Zaggy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ürün tamamen çakma neden diye sorun ürünün gitti gidiyordaki satıcısı ile görüştüm vitallusa.com diye bi adres verdi ama sitede hiçbirşeye tıklanmıyor searche bastığınızdada sitenin kaynağını başka yerden aldığını görüyorsunuz :) whois ilede baktım amerikayla filan alakası yok ürün düzmece yani bilmeden kullanıpta riske atmayalım..

13. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ben de çok kafa yordum bu işlere. Sonuç kocaman bir sıfır. Sabahtan akşama kadar ürünlerin düzmece prospektüslerini, forumlardaki yorumları, satıcıların açıklamalarını okumaktan gözlerim bozuldu neredeyse. İlla uzaman istiyorsanız bunu doğal yollardan yapmaya çalışın. Enazından boyunuz uzamazsa bile zarar görmezsiniz. Hele egzersizle alakalıysa çalışmalarınız belki belinizi, karnınızı ve sırtınızı da bu vesileyle güçlendirmiş, omurilik problemlerini en aza indirmiş olursunuz. Benim hesaplarıma göre body'e başladıktan 3-5 ay sonra 2 cm boyum uzamış. Çok da isabetli bir tahmin değil; ama yaklaşık olarak 1-3 cm arasında bir uzama kesinlikle olmuş. Ben bunu antremanda bel, karın ve sırt antremanlarıma bağlıyorum. Farkında olmadan karın, bel kaslarını irileştirdiğimde kanatlarım zaten iri olduğu için omurilik disklerini kas desteğiyle açmışım gibime geliyor. Tezimin doğruluğunu şimdiye kadar teyit eden, benimle aynı fikri paylaşan hiç kimse çıkmadı. Evet pilates yapmadım, açma germe de yapmadım. Twist, çakı, yarım mekik, ters mekik ve cable cross'da tapınma hareketinden başka bir hareket de yapmadım karın ve bel adına. Bu tezim kafamda bir yığın mit oluşmasına sebep oldu. Benim bildiğim kadarıyla pilates kasları irileştirmekten ziyade kasların boyunu uzatıyor, çalışma şeklini değiştiriyor, yani binevi gözle görülür bir değişim değil de kasların irileşmeden kemikleri destekler nitelikte güçlenmesi ve uzaması anlamına geliyor. Benim yaptığım karın-bel antremanı kasların boyunu uzatmış olabilir mi? Kaslarını irileştirmiş olabilir mi?
    Kesinlikle irileştirdi. Kısmen de uzatmış olabilir. Düşüncelerimin akabinde karın-bel antremanı ve açma-germe yaptığımızda farkında olmadan pilates yapmış oluyoruz desem düşüncelerimi desteklemiş olurum. Sanırım forumda body ile pilates yapan arkadaşlar vardı. Onlar bu konudaki görüşleini belirtirlerse daha mütabık bir karar alabiliriz diye düşünüuorum.

14. seldaa

seldaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    xxl power

bu ürünü kullanan varsa bilgi verebilirmi acaba bende aldım ama henüz ürün elime ulaşmadı bende kullanınca size bilgi vereceğim bu arada kimi yada yoko tabanlıklarındanda 5 ay kullandım sonuçmu sıfır hiç kimseye tavsiye etmem

Sayfayı Paylaş