' boy uzaması '

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve haktan16 tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. haktan16

haktan16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yeni olduğum için konu nere açılması konusunda emin olamadım en uygun burası yeni başlayanlar bölümü olduğunu düşündüm.

Ben 1992 dogumluyum boyum 165 1 66 civarı açıkçası boyumu çok sorun ve kompleks yapıyorum. annem 1 71 babam 1 72 boyunda ve sanırım 2 yıldır ben aynı boydayım.Biraz araştırma yapınca gh die bi hormonun işe yaradığını gördüm.Arkadaşlar sizden ricam bu tedaviyi hastanelerin hangi bölümlerinde alabiliriz ve biraz açıklama tabi bunuda bilinç li yapıcam yan etkilerine karşın.Cevaplarınız ve hoş görünüz için şimdiden teşekkür ederim.

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    16 yasındasın ve hala gelisim surecindesin. Bu surec belki 18 belki 19 yasına kadar devam edecek. 16 yasında bir insanın 166 olmasından daha dogal ne var. Ben 16 yasında iken 160 boyndaydım, benden 3 yas kucuk kardesim benden daha uzundu. 18 yasında 182 oldum. Anan baban senden uzun olduguna gore, senın de gelisim surecının hala bitmedigi ortada. GH'yi cücelik tedavisi gorenlerde veya boyu 120-140 arasında kalmıs olanlara uyguluyorlar.

Forumda kulaktan dolma bilgiler alacagına bence bir doktora git. Seni en iyi sekilde bir doktor yonlendirebilir.

TylerDurden bunu beğendi.
  3. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İyide haktan16 18 yaşında, 16 değil :)

4. TylerDurden

TylerDurden Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Bu süreç içinde neler yaptınız acaba?

5. haktan16

haktan16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    16 yı nerden çıkardın anlamadım 1992 yazıyo yanı 18

6. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    haktan16 yazdığı için aklında o kalmış olabilir insanlık hali, neyse GH yi biraz araştırdım da birçok yan etkisini gördüm ama supplement tarzında olanların o kadar yan etki yapacağını sanmıyorum mesela Universal GH-Max ilk başta bu ürün gibilerle başla istersen hatta daha düşük etkiye sahip bir ürünle başlasan daha iyi olur. Yinede daha bilgililere danışmak şart..

7. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    ne olacak bu üyelerin boy takıntısı onlarca konu açıldı sitede...

tavsiyem hormon falan sakın kullanma kullanmak istediğin o ilaçlar sana boy uzama garantisi vermiyor ve kötü yan etkileride çıkabilir, boy uzatıyım derken vücudunda boy kısalığından daha kötü sorunlar çıkabilir...boy uzaması kişiden kişiye farklı olarak 22-25 yaşına kadar devam eder...sende daha 18 yaşındasın 22 yaşlarına kadar basketbol oyna,evde zıplayıp tavana değmeye çalış, barfixte asılı dur...sadece bu ve bu gibi herketler boyunun uzamasına yardımcı olacaktır... yadaaaaa acı çekmek istiyorsan ameliyatlada uzatılabiliyor

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Gh hormonu işine girmek bence çok tehlikeli. Aile de doktor kaynıyor dedikleri şey vucudunda misal kis varsa o bile büyüyor. Yani tehlikeli işler. Boş yere hayatını riske atmaya değmez.

Ama gh arttırıcı ürünler ne kadar zararı olur yada yararı olur onu bilmiyorum benim dediğim hormon.

9. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Gh üzerine üretilen birçok supplementden mucize yaratmasını beklemeyin derim.Forumda ürünler hakkında tartışıldı konuşuldu.
    Boyunuz çokta abartılacak durumda değil diye düşünüyorum.Doğal yollardan beslenmenize devam edip basketbol v.s sporlarla ilgilenebilirsiniz.Ancak tabiki hiçbirisinin garantisi yok buda bir gerçek.

10. Kurt_Coban

Kurt_Coban Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    boy uzaması belli bir yaşa kadar genlerin izin verdiği ölçüde devam eder. genlerinin izin verdiği üst sınıra yaklaşmak için de beslenmen boy uzamasını destekleyecek şekilde olmalıdır.

bu konuda bi doktora danışırsan hangi vitaminlerin minerallerin vs besinlerin boy uzamasına katkısı olduğunu öğrenebilirsin. bu maddelerin kandaki yoğunluğunu belli bir miktarın altına düşürmediğin sürece genlerinin izin verdiği yere kadar uzayabilirsin. buna çevrenin etkisi diyoruz.

kaan_y bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş