Boy Uzaması ve zayıflama.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bnyamin123 tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Bnyamin123

Bnyamin123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben 88.5kiloda 177boyundaydm doktor diyet verdi tabi ben durmadm bunu 30düz mekik yan karın kası mekik 50 sağ sol olarak ve alt karın olarak destekledim 2günde 1 30dk 200kalori yakan a dek koşuom koşu bnadında ama göbek yerinde sayıyor(((( gitmedi
    üst karnı sıkmasamda kaslarım az çok belli nerdeyse eridi sıktıgımda 2parça büyük olarak belli oluyor yardım edin yağ yakıcı protein tozları gibi şeylere güvenmiom sağlığa zararlı doktor dedi. lütfen yaaslnda agırlık çalşrmda 1.neden boyum uzamaz die çalışmıyorum 177yim 185 amacım 2. ise kilolu insan agır kaldırdıgında cildinde yırtılma olurmuş cünki 3hafta body e gittim her yerim yırtıldı bıraktım o yüzden lütfen bi yardım edin yaşım 18 diyetim şu

Sabah:1kibrit kutusu peynir,1haşlama yumurta,3ince dilim çavdar ekmeği,sınırsız çay şekersiz.

kuşluk:1bardak süt

öğle:1kase çorba ezogelin içiom en az kalorili olan 217 1kasesi ,2yuvarlak köfte büyülügünde tavuk göğsü kas içnde yiyiom tabi, 2yemek kaşığı yoğurt

ikindi:1bardak süt 4adet eti form kepekli büsküvi

akşam:1kase çorba 2adet köfte büyüklüğü tavuk yine 2yemek kaşığı yoğurt 3yemek kaşıgı yağsız makarna salçasız..

yatmadan 2saat önce yine:1bardak süt

diyet listem bu 1haftada tam 8kilo verdm doktor diyetimi değişti sağlıgıma zararlı die eklemeler yaptı ama ben memnununm verdm kilolardan

bide boyumun uzamasını istiyorum bunun için 100ip atlıyorum günde 2günde 1 30dk 200kalori yakıom koşu bandında arkadaşlarzayıflamak boyu uzatır die bişey duydum dogrumudur doktorda kemik testi yaptırdım epifiz hattının %50si acık doktor 182-183 olrsn dedi ama ben 185 olmak istiyorm 177 yaşm 18 %50si faal tekrar diyorum babam 190 annem 160 annem 170miş 5cocuk dogurdugu içn 10cm kısalmş bu cocuk doguran annlerin kemikleri 2cm gerilermiş die doktor demiş anneme bi yardımınız olursa çok sevinirim göbegime baktım ilk hafta 99cm di yine ölçtm 9gün sonra 86 cıktı heralde göbek gidiyor bilmiorm göğüste 97 cıktı. arkadaşlar bi yardm edin ya:(

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : boy uzamasi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş