Boy uzaması ilgili bir sorun..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve The Jocker tarafından 5 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. The Jocker

The Jocker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 3 ay boyuncabodyye gittim. ondan öncede ayakta dambıl kaldırıyordum şınav ve mekik falan çekiyordum. yani aşağı yukarı 6-7 aydır ağırlık kaldırıyorum şınav ve mekik çekiyorum. 1 ay önce bunları bıraktım çünkü sanırım boy anlamında bana kötü anlamda etkisi oldu. 7 aydır nerdeyse 1 santim anca uzamışımdır. Yaşım 16 boyum 1.74 her gün sabahları yarım litreye yakın süt içmeye özen gösteriyorum. yeni yeni ip atlamaya da başladım günde 500 civarında.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=27081598&productid=spordelta787 bu kapı barfiksinden aldım. her gün barfiks çekmeye başlıcam. ama aklıma bi soru takıldı bu yaştan sonra bunları yapsam boyum uzar mı geç kaldım mı acaba? Body falan işin içine girince tereddüt ettim. bir de bu barfiksi çekiyim mi yoksa asılıyım mı? Asılmak derken nasıl oluyor onu da bi anlatırsanız çok sevinirim :)

Not: Babamın boyu 1.82 annemin boyu 1.65

Son düzenleme: 5 Ağustos 2011
  2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Bence o 7 ay uzamıyacağın varmış,yaşın 16 boyun 1,74,boy uzamasının 21 e kadar devam ettiğini düşünürsek zaten çok çok iyi,bu kadar kafana takmana gerek yok,ne dumbell,ne şınav mekik,hiç biri boy uzamasını etkilemez.

rey619 ve The Jocker bunu beğendi.
  3. korsan01

korsan01 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kemik yaşının etkisi vardır uzayabileceğinin maksimum'una ulaşmışsındır yani eğer büyümeni tamamlamışsan boyum body yüzünden uzamadı demen çok saçma olur, git bir doktora anne baba kemik yaşı vs detaylara bakarak sana ulaşabileceğin maksimum boyu söyler yani body yapmasan boyun 1.80 olmaz.

The Jocker bunu beğendi.
  4. mst_gtr

mst_gtr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    barfiks cekmek en iyisidir yapabiliyorsan, yapamıyorsan bir tavsiye vereyim cubuga asıl dizlerini kır ve ayaklarını carpraz at. dizlerinden yani ayaklarından biri sana destek versin o şekilde çekmeye calıs. 1-2 ay bu sekilde zorla kendini sonra desteksiz cekmeye baslarsın.

The Jocker bunu beğendi.
  5. The Jocker

The Jocker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim hepinize dediklerinizi dikkate alıcam :)

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    - Forum üyelerinden kahinlik gerektirecek yorumlar tavsiyeler beklemek
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/e...ve-t11375.html

Arama Kelimeleri : boy, boy uzaması, boy uzatma

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş