Boy uzamam durur mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EfeAkin tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EfeAkin

EfeAkin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yasim 16 boyum 1.75 kilom 73 agirlik calismamin faydasini merak ediyorum programim ve agirliklarim bana zarar verirmi merak ediyorum tecrubeli bb cilerden destek bekliyorum agirlik olarak biceps icin 10 kiloyla 12 tekrar yapabiliyorum salondaki biri 12.5 kilo ile calisabilecegimi soyledi yapabiliyorumda ama 8 tekrar olabiliyor dumble curl hareketinde bench press te toplam 50 kilo basiyorum barla beraber ama daha fazla denemedim hic sizce hangi kilolarla calismaliyim ne yapmaliyim boy uzamam durur mu ?

2. newbiess

newbiess Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 16 yasindayim 1 senedir yapiyorum hala uzuyor :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Burda önemli olan genetik uzaman durmuş bile olabilir,yakında duracak olabilir veya 20 yaşına kadar uzayacak olabilir,bunu bilemeyiz.Ancak fazla ağırlık altına girmek özellikle iskeleti dik bir şekilde basınca maruz bırakmak uzamanın erken durmasına sebep olur.Dikkatli olman yeter.Ayrıca boyunun uzamasını istiyorsan bol barfix çek barfix barına tutun bir süre öyle asılı bırak kendini az da olsa etkisini görürsün.

Sayfayı Paylaş