boy sorusu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Giray1515 tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    cok uzun diyenler ozeti okuyabilirler

oncelikle sunu soyliyim dogru yerdemiyim bilmiyorum.heryerden attilar buraya yazdim.15 yasindayim.iki sene once 8 kg dumbell aldim ve 2 senedir adam akilli uzamiyorum. 22:00 da yatar sabah 6.30 da kalkarim.bu aliskanlik ettigi icin yazin olurda yarim saat-bi saat gec yatarsam bile ertesi gun iki uc saat gec uyanirim.duzenli ve coktur uykum.
    kucuk yaslardan beri uzamak istedigin icin yapmadigim sey yok.her gece yatmadan mutlaka bir (iki ay onceye kadar ikiydi) bardak sut icerim.sut urunlerine bayilirim.beslenme muthistir.annem 1.60 babam 1.80 ama geri kalanlar daha uzun.mesela iki halam var ikiside 1.70-78 arasinda.halamin oglu 1.92 dayilarim 1.80-83 ve teyzelerim 60-70 arasi.benden 1 yas kucuk dayioglu var 1.90 vardir sanirim.ve bende kucuklulden beri basketbol voleybol sut uyuma ziplama gerilme afedersin her b.k var.2 sene once bu dumbelleri alana kadar sinifin en uzunuydum.8. sinifda aldim gerci sehir degistirdim ama yinede sinifin 4-5. si falandim.simdi lise 1 durum ayni.bu seneye baslarken benden kisa olanlar simdi benden uzun.su anda 176 gibi bi boyum var ve iki sene once 1.73 tum.

""ozet"": insanlar sanki sirf ben bu soruyu soracam diye yuzyillar oncesinden anlasip ikiye ayrilmis durumda.ailem,arkadaslarim,cevrem hatta doktorlar bile.10 doktora sordum 5 i evet 5 i hayir dedi.net bi sekilde soyleyin.dumbell boy uzamasini engellermi engellemezmi arkadasim!

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : boy uzamasi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş