boy sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Beast Mode tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Beast Mode

Beast Mode Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Serdar
    Yer:
    Istanbul
    selamlar 2 seneye yakindir vucut gelistirmeyle ugrasiyorum basladigimda 45 kiloydum simdi ise 60a yaklastim,basladigimda boyum 1.67 simdi ise 1.74 75 (2012 ocakta basladim) 1997 dogumluyum ve okullar acildigindan bu yana 1 cm falan uzadim.ve nerdeyse hic kilo almadim gecen yaz bu zamanlar 55 simdi ise 58 59 kilo arasinda gidip geliyorum,uzamamamin bununla bir alakasi var mi? bu arada squat ve deadlift hareketlerini yapmiyorum fazlasiyla barfiks hareketini yapiyorum uzamak icin ne yapmaliyim,kilo alirsam boyum uzar mi? tesekkurler simdiden arkadaslar

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Zaten squat,deadlift gibi hareketleri yapmadığın için boyuna bir etkisi oldugunu düşünmüyorum vücut geliştirmenin ki daha yaşın 16 tahminen 1.80 lerde birşey olursun 20 sine kadar boy uzamasının devam ettiğini düşünrsek bende 16 yaşında 1.77 dim şimdi 17 yim 1.81 oldum bende squat tarzı hareketleri pek yapmadım kısacası bu tür hareketler haricinde yapılan hareketlerin boy uzamasına olumsuz bir etkisi olacağını sanmıyorum

Beast Mode bunu beğendi.
  3. Cocoa35

Cocoa35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    lise bitti ;)
    Yer:
    izmir
    1997 doğumlu isen daha uzarsın

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bu işler genetiğe bakar aynı yaştayız bende 1.77yim takma kafana olacağına varıyor.5-6sene pro kluplerde basketbol oynayıpta 1.80 olamayan arkadaşlarım var.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : boy uzamasi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş