Boy/Kilo/Yaş (Sorun Kilo)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve berk3815 tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berk3815

berk3815 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 18 boyum 1.90 63 kiloyum, öncelikle arkadşalar sorunum kilodur ne kadar yesemde hiç bi şekilde kilo alamıyorum. Body başladım karbonhidrat tozu kullandım pek faydasını göremedim yada benim acemiligime geldi yada yanlış tozu kullandım. Bir kişi acil bana bi yardım etsin bir yol göstersin boyumla kilom hiç bir zaman dengeli olmadı boyum uzun olduğu için kollarım çok ince bacaklarım normal ama gögüs yani vücut bölümü ve kollar çok ince tahmin edebiliyorsunuzdur. Biri acil bana yardım etsin.

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Merhaba karbonhidrat tozları gereksizdir protein tozlarının içine şeker atılmış hali diyebiliriz.2 saatte bir yemek size kilo aldırır mutlaka.karbonhidrat alın çok miktarda kaliteli miktarda aynı şekilde protein zamanla olucaktır tabi ektonun halinden ekto anlar ben böyle yazdım kolaymış gibi endo vücut tipim var hemen kilo alabiliyoruz.ama ne kadar zo r olabilir her gün 2 saatte bir yiyip zamanla kilo almak ?
    günlük kalori miktarınızın 500 üzerinde almaya gayret gösterin elbet olucaktır..

3. berk3815

berk3815 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dediklerinizi gerçekten çoğu kişiden duyuyorum ve uyguluyorum nasıl bir metabolizma varsa artık bende hiç kilo almamı saglamıyorum et ürünlerini çok severim ve sürekli yerim, ne kadar yesemde içsemde hiç bir sonuç alamıyorum

4. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    günde 5 öğün ye, her öğünün 800 kaloriyi geçsin kesin kilo alırsın

5. cem baştürk

cem baştürk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    5 ögün ye + spor öncesi sonrası (karbonhidrat + protein) karışık toz iç

6. berk3815

berk3815 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İştahım açık dediğiniz gibi sürekli yemek yiyen bir insanım, vücutta yağ olmadığı için kasa dönüremiyorum sanki boşa kürek çekiyo gibi hissediyorum kendimi, çok etkli bir toz,protein,karbonhidrat kilo almaya %100 yardımcı olabilecek birşey varmı ?

Sayfayı Paylaş