Boy-Kilo Oranındaki Farkı Nasıl Düşürebilirim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 35aslan tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 35aslan

35aslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sorunum aşırı zayıf olmam.Yaşım 19, Boyum 180 ,kilom 55.Haliyle vücut yapım cılız.Kollarım ince.Bu doğrultuda birkaç sorum olacak tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

1)Vücut geliştirme salonlarının kilo arttırımı konusunda bana bir faydası olur mu?

2)Bu spora devam edeceğim fakat belirgin şekilde vücudumu yapılı gösterecek bir program ne kadarlık bir zamanda etki gösterir?

3)Ortalama bir vücut geliştirme salonuna kaydolurken aylık ne kadar ayırmalıyım?

4)Weight Gainerlara vücut yapıma göre ne kadar zaman sonra başlamalıyım.Bunlar eczanelerde bulunurmu ,herhangi bir yanetkisi varmıdır?

İyi Forumlar...

2. 35aslan

35aslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tecrübelerine göreyol gösterecek kimse yok mu dostlar.

3. yakup16

yakup16 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    İlk olarak kendimden bir örnek vereyim. 3 aydır bb yapıyorum. 3 ayda 12,5 kg aldım.
    Başladığımda boyum 190 cm kilom 70 kg idi.

1 ay çalıştıktan sonra 73 oldum.

2. ayın sonunda 78 kg idim.

3 ayın sonunda da, yani şuan 82,5 kg im.

Nasıl aldın dersen;

hiç bir ek besin kullanmadım. sabah öğle akşam mutlaka yedim. Yani 3 öğün mutlaka oldu. aralarda da yulaf veya karbonhidratı bol şeyler yedim. Öğle ve akşam yemeklerine çok fazla önem verdim.

Akşam yemeğinde bir ekmeğin 3/4 ünü yiyordum. yanında pilav veya makarna. Herkes yiyip kalkıyordu sofradan ben yarım saat sonra yemeğimi bitiriyordum.Anlayacağın kendini biraz zorlaman gerekiyor.

Verdiğim örnekten bişeyler çıkarırsın umarım...

35aslan bunu beğendi.
  4. 35aslan

35aslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aralarda almış olduğun yulaf ve karbonhidratı bol besinlerden örnekler verebilirmisin?

Önümüzdeki hafta bende bb'ye başlayacağım.Umarım ek besine ihtiyaç duymadan program etkisini gösterir.

Konuyla ilgili yukarıdaki sorularıma, tecrübeli herkesten paylaşımda bulunmasını istiyorum.

İyi Forumlar...

5. 35aslan

35aslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önerilerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş