Boy 188 Kilo 60 :/

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve blackwolf198 tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. blackwolf198

blackwolf198 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar;

25 Yaşındayım sorduğum soruyu daha önce forumda 100 lerce kez sorduklarına eminim bir çok arkadaşımız arama bölümünü kullan diyecek bununda farkındayım fakat eski konularda yeni ürünler olmadığı için sıfırdan bir konu açmak istedim.

Açıkcası düzenli beslenme alışkanlığı olmayan biriyim bekar yaşıyorum. Spora haftada 2 veya 3 kez muhakkak gidiyorum. Mümkün olduğunca çok yemek yemeye çalışıyorum ama genel anlamda yetersiz olduığunu düşünüyorum.

Benim sormak istediğim kilo almama bu şekildeki düzensiz beslenme ve düzensiz spor yapmama rağmen kilo almam adına önerebilceğiniz şeyler nelerdir. Açıkcası artık en son steroide kadar düşünüyorum şuan fakat zararlarını okudum bir çok kişi önermiyor heleki benim gibi spor geçmişi olmayan biri için çok zararlı görüyorlar. Kilo aldırıcı olarak protein tozumu yoksa kilo aldırıcı olarak sizin tavsiyeleriniz nelerdir. Dediğim gibi bu tarz konular illaki var fakat ben en son güncel bilgilerle yada benim gibi önceden bu tarz zayıflık sorunu yaşayan arkadas var olupta izlediği yol varsa onları öğrenmek adına tekrar açıyorum herkese yardımcıları için teşekkür ediyorum.

Not: Amacım kaslı üçgen vucut değil fakat aşırı zayıf görünmekte istemiyorum artık. İdeal kiloma ulaşmak istiyoruö

2. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    1. si kendin demişsin forumda arama kullanın diyeceksiniz diye ama malesef bende öyle diyeceğim forumda bir çok kilo almaya çalışan kişinin beslenme günlükleri var onlara bakabilirsin ne yiyorlar ne yapıyorlar ne içiyorlar onları örnek alabilirsin..
    2. si yine kendin demişsin yetersiz ve düzensiz beslendiğimi düşünüyorum diye, aslında tüm sorularının cevabı kendi yazında var. Düzensiz besleniyorsan heleki bide yetersiz besleniyorsan tabii ki kilo alamassın insanlar spor yaptıklarından dolayı değil yani çok ağır kilolar altına girip çalıştıkları için değil dengeli düzenli yedikleri için gelişiyorlar beslenmenizi bir düzene sokun yine dediğim gibi forumdaki beslenme günlüklerine bakabilirsiniz..

Sayfayı Paylaş