boy 186 kilo 78

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve FoReVeR_S.F tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben 22 yaşında tekstil mühendisliği okuyan bir öğrenciyim. Bu spor benim için 18 yaşımdan beri sevdiğim ama boy olayından dolayı başlamadığım bir spordu o zamanlar 3 ay kadar bir dumbbellerle calısmıslığım vardı.Bunlar benim 4 aylık resimlerim kilo verme süreci ve adaptasyonla geçti genelde
    önden 4 ay (826 x 991).jpg önden 4aylk (731 x 657).jpg sırt 4 ay (832 x 806).jpg yandan 4ay (603 x 455).jpg
    Bunlarda 6 aylık resimlerim burada ağırlıkları arttırdım bayağı bir efor sarfettim. Daha önceden yaklaşık 4 ay 1 hafta kadar bir geçmişim oldu.3 aylık bir ara verdim tekrar baştan başladım hamlık falan yine yaşadım. hacim olarak 0 dan başlamadım onuda belirteyim dedim, yanıltmış yanlış bilgi vermiş olmayayım. Ölçülerim 116 95 81 99 bacak kalınlığı 55 sol kol 35 sağ kol 34 kilo :78 yağ oranımı bilmiyorum ama epey yağlıydım ve yağlanmaya müsait bir vücut tipim var karbonhidratları düşük alıyorum.İyi forumlar herkese.
    düz ön 6 (742 x 782).jpg karın 6 (806 x 604).jpg sırt 6 (806 x 956).jpg sırt 6ay (804 x 783).jpg

Oguzhan_04 bunu beğendi.
  2. blade35500

blade35500 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Başarılı olmuş kardeş ama sırtta sivilcelenme var karaciğere dikkat et derim supplement kullanıyorsan biraz ara vermelisin bence

FoReVeR_S.F bunu beğendi.
  3. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu sporu yapmadan öncede böyleydi sırtımda oldum olası sivilce vardı şu aralar günde 8 yumurta yiyorum 2 sarısı, yumurtanın sarısı dokunuyor aslında (alerjim var sanırım) ama içerdiği omega 3 vs yararlı oldugundan bırakmıyorum sıkıntı olmadı şimdiye kadar yorumun için teşekkürler.

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş