boy 181 kilo 58 acil yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve barisankara tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. barisankara

barisankara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba değerli sporcu arkadaşlarım..Başdıktada belirttiğim gibi 181 cm boya karşılık sadece 58 kiloyum.yaşım 21.daha önceden en fazla 5 ay olmak üzere birkaç defa fitness&kilo alma girişimlerim oldu ancak zaman kıtlığımdan dolayı ve işe yaramadığından bırakmak zorunda kaldım.bunun yanında beslenmeme her zaman dikkat etmeme rağmen en fazla 60 ı görebildim ben üstüne çıkmadı.yemek&abur cubur yemekten kusacağım geliyodu hatta bazen ama etkisi olmayınca bırakıyordum.
    1 temmuzdan itibaren okul ve iş konusunda rahatlayacağım için spora zamanım olacak.bana önerebileceğiniz etkili gainer ve kısa sürede etki edebilecek beslenme programı ne olabilir ? gainer a 2.aydan itibaren mi başlamalıyım ? yardımlarınızı bekliyorum.eğer istediğim sonuca ulaşmamı sağlayan biri olursa ona ankarada 5 porsiyon iskender ısmarlayacağım söz :) ankara dışındaysa yemeksepetinden adresine 10 porsiyon yollatacağım :) lütfen yardımcı olun.

2. SaintMTF

SaintMTF Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam öncelikle hemen gainer kullanmak yanlış olur bence. Bende 2.5 aydır gidiyorum 4 kilo aldım gainer kullanmadan. Hiç biri mucize ürün değil. Düzenli ve yeterli beslenince kilo alıyorsun zaten sağlıklı bir şekilde.
    Bende 61kg idim başladığımda şu anda 65 kiloyum. İstersen beslenme programımı paylaşırım.

barisankara bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.
    aciliyet öncelik belirtici başlık yasaktır

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş