boy:18.3 kilo:60. ben nasıl kilo alırım???

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Shadow777 tarafından 27 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Shadow777

Shadow777 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    / sene taekwando yaptım. Ama bırakınca birden boy attım. şimdi boyum 1.83 ve 60 kiloyum. 19 yaşındayım. Teakwandoyu bırakılı 5 sene oluyor. Kol omuz göğüs değerlerimi falan biliyordum ama unuttum. gecen yaz 1.5 ay body salonuna gittim ancak bir türlü kilo alamadığım için yüzeysel bir gelişme oldu. yağlar gitti kaslar cıktı ancak hacim olarak gelişmiyorlar gibi. :(

Bu durumdan oldukca rahatsızım. Doğal olarak protein falan kullanmadan kilo almak istiyorum. Bu konuda yardım ve yorumlarınızı bekliyorum. daha önceden beri forumu takip ediyorum ve bugün kendime bir üyelik alıp sormak istedim.

Biri cıkıp haftalık bir program hazırlasa yada günlük mü olur bilmiyorum tam süper olur.

Altını çizmem gerekirse tek sorunum beslenme yani kilo alamıyorum. Egzersizler hakkında yeterince bilgim var.

2. Shadow777

Shadow777 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım düzenleyemiyoruz postu. teakwando yaptığım 7 sene orda ufak bi yanlışlık olmuş :)

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    beslenme bolumunde bunlarin hepsi var,oraya gir ve kendine gore bir beslenme cikar,eger kafana takilan birsey olursa tekrar sorarsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş