boy 174 kilo 84 göbek almış başını gitmiş yardım lütfen :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve boredom tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. boredom

boredom Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    adana
    arkadaşlar işim geregi günün uzun zamanını masa başında pc karşısında geçiriyorum spor salonuna gidecek zamanım yok maalesef, bende evde çalışmak istiyorum evimde 2 kısa bar ve bi tane 120cm z bar ve toplamda 20 kg gelen flanş var. diyet yapmaya çalışıyorum daha dogrusu az yemek yiyorum örnek olarak sabahları aç karnına 2 bardak su öglen yarım ekmekli döner akşam ekmeksiz yemek yiyorum sonrasında meyve falan , gün içinde tek şekerli bolca çayıda unutmamak lazım tabi :) önereceginiz çalışma şekli varmı şimdiden teşekkürler kafa_

2. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yarım saat düzenli koşu yapıp, çay şekerini biraz azaltsan çünkü çok içiyosun anldığım kadarıyla ve hergün döner yemesen :) çok yağlı bişi döner.. abur cuburu kesip spor yaprsan dğal olarak başlarda hızla kilo vericeni düşünüyorum

boredom bunu beğendi.
  3. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Çay şekerini azaltabilirsen iyi olur.Bolca dediğine göre günde 15 bardak olsa 15 şeker eder oda yüksek miktar.Bence azar azar kesmeye çalış.Önce yarım at sonra çeyrek at ve sonunda kes,ben böyle yaptım şimdi bir çay kaşığı şeker atsam şekerli geliyor.Döner işine gelince yememek daha iyi olur, galiba birazda mecbur gibisiniz iş gereği fakat evden öğlen yemeği götürmek gibi bir şansınız varsa çok iyi olabilir.Diyet yapacaksanız yukardaki yemek programı benimkinden de kötü hiçbir şey yemiyorsunuz gibi bana çok garip geldi galiba aradaki abur cuburları söylemiyorsunuz :)

Spor işine gelince bence kilo vermek için koşu ve yürüyüş olmazsa olmaz gibi.Eve koşu bandı alabilirsiniz olmadı bisiklet alın oda olmadı en azından atlamak için bir ip alın.

Birde şunu söylemek isterim diyet işi zor iş ve belli bir bütçe ister.Ben öğrenci olarak aylık 70-80tlyi gözden çıkardım fakat yinede eksik çok çünkü iyi bir diyetin,beyaz eti-ton balığı-meyvası-sebzesi-süt-light ekmeği vs vs gider hepsi para,üstüne üstlük aç kalmak ve şeker krizleri geçirmekte cabası,Allah yardımcın olsun :-(

Son düzenleme: 9 Mart 2010
    boredom bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş