boy:1.85 kg:85 bulk beslenme programım

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Cellucorc4 tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    Evet arkadaşlar şubatta bu sporda iki yılımı bitiricem
    başlangıç kilom 72 idi .. epey yol katettim ancak aldığım sonuç beni kıyısından köşesinden bile tatmin etmemekte ...

herkes söylerdi de bi kulaktan girip diğerinden çıkardı da gerçekten bu spordan tartışılmıycak tek şey en önemli şeyin beslenme olduğuymuş..

idmanda 7.5 kg dumbellarla 44 santim kol yapan insanları görünce ben kendime demir hammalığı yapıyomuşum diyorum çünkü beslenme bende sıfır fast food dan zararlı herşey mevcut ...
    canıma tak etti ve milat çizdim kendime beslenme programı oturdum yazdım hacim için bulk programı .. abartılmadığı sürece yağlanmaktan korkmam ki çok zor kilo alan birisiyim

yağ oranım :%12

öğrendiğim teorik bilgilerin %90 ı da bu forum sayesindedir gerçekten el elden üstün burdaki arkadaşların tecrubesi gerçekten yanılmadan insanın doğruyu bulmasına neden oluyor ...

şimdiden tecrübelerinizle bana yardımcı olacağınız için teşekkür ediyorum sizlere...

programım şöyle ...

sabah 06:00 : uyanma
    06:10:100 gr. yulaf + 250 ml süt
    06:30:2 ölçek gainer
    07:00:2 adet soğuk sandviç(peynir yada salamlı) 4 adet yumurta beyazı

(KAHVALTIMI YAYDIM ÇÜNKÜ İŞE GİDERKEN ARABADA 1 SAATİM GEÇİYOR YUMURTA VE SANDVİÇİMİ TEM DE YEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM :)

ARA ÖĞÜN 09:00 :1 tane muz+bir avuç fındık

ÖĞLE 12:00: bir tabak pilav+haslanmış tavuk+ayran tatlı olarak sütlaç
    12:30: 2 ölçek gainer
    14:00 1 adet muz + biraz fındık
    17:30:beyaz peynirli sandviç +1 adet meyve

akşam yemeği 19:00: 200 gr makarna üstüne 1 kutu ton balığı (bazı günler de beyaz peynir)
    20:00 ant. öncesi 1 ölçek gainer
    5 adet amino asit
    4 bcaa
    22:00: ant sonrası 30 gr jelibon ayıcık
    1 ölçek whey
    5 adet amino asit
    4 bcaa
    23:00: 100 gr yulaf+ 1 adet meyve
    24:00 uyku

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:27 ----------

konu güncel :p

2. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    öğlen tatlı direk yağlanma yapar mutlaka çıkartmalısınız bence haftada 1 kaçamak olabilir antrenmandan sonra veya yatmadan yumurta beyazı yemenizi tavsiye ederim ant. sonrası protein eksik gibi çünkü birde yatarken 100gr yulaf anlamsız şahsi kanaatim yatmadan yağsız beyaz beynir yiyebilirsiniz meyve yerinede bir avuç yağlı tohum(fındık,fıstık ceviz, kaju vb.)

Cellucorc4 bunu beğendi.
  3. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    şuan kaç kilosunuz ?

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    şuanda tam 85 kiloyum .. sütlaçı çıkartabilirim :)

bugün beslenmemi oldugu gibi yaptım sdce aksam yemegi makarnamı yemeye yerim kalmadı yiyemedim :)

5. zet34

zet34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu nedir ya ben o bir günde yediklerini 3 4 günde yiyorum

6. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bu programda karbonhidratı azaltmadan zararlı görülen ürünleri çıkartarak düzenleme yapıp bunu sürdürebilirsem iyi hacim artısı olcagına inanıyorum çnkü protein i yüksek tutum carbonhidrat düşük kaldımı hacim de çok sıkıntı yaşıyorum metabolizmam zaten hızlı şu ana kadar hiç diyet uygulamadım çikolatamı da yedim tatlımıda fast food uda bu yüzden istediğim hacimi vücudu yakalayamadım bu yüzden program ypmaya calısıyorum beslenme... buna rağmen yağ oranım %12

7. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Boy/kilo oranin yag oraniyla kiyaslandiginda cok iyi.

Bir de aslolarak dovuscusun. Hangi bransta oldugunu animsayamadim, onu belirtebilir misin?

Bir de iki sporu, hem bodybuilding hem de bir dovus sporu, idmanlar aksamiyor mu bunu nasil duzenliyorsun?

Cellucorc4 bunu beğendi.
  8. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    eskiden sadece dövüş sporuyla ilgilenirdim daha sonra body e güce katkısı olsun diye başladım fakat hacim kazandığımı görünce beni cezbetti ikisini birlikte ypmaya karar verdim ..

p.tesi/carsamba/cuma =agırlık calısıyorum ...
    salı/persembe/cumartesi=kendi sporumdan geri kalmamaya calısıyorum .. şu sıralar zamanın da çapraz bağlarını yırtmıs oldugum dizim yüzünden yine sinyaller alıyorum ağrıları başladı kendimi çok yoruyorum sanırım ..
    sadece 1 gün dinleniyorum ama agırlık günü dışındaki günler çok agır geçmiyor şu sıra ...(cardiyo yerine geçiyor diyebilirim benim için )

9. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Zaten eger dovus antrenmaninda -hangi bransta oldugunu belirtmemissin bu arada, kickboks, boks, muay thai ya da?- sparring disinda, mesela agirlik odakli bir on calisma yapmiyorsan active rest olarak geciyor, yani dedigin gibi direkt olarak kardio niteliginde. Bu da aslinda muthis bir olay, 3 gun body, 3 gun dovus idmani. Temiz hacimlenmek icin ideal. :)

10. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    branş olarak mesajına tekrar bakınca gördüm aslında bende sadece boks eğitimi var onun dışında bi dövüş sanatıyla ilgilenmedim zaten dizimdeki sıkıntıdan dolayı sağ bacagımı carlos un bacagı gibi güclü yapmam lazım ki sakatlıgım bana engel olmasın (kick box yapabilmem için)

Sayfayı Paylaş