Boy:1.82 Kilo:62

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve isyan34 tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. isyan34

isyan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Merhaba öncelikle,
    Ben 19 Yaşındayım 1.82 Boyum,62 kg'yum.Çok zayıf olduğum belli o yüzden öncelikle kilo alıp bunuda düzenli bir fiziğe sokmak istiyorum.Evde mekik şınav yaparak azda ols bi çalışma yaptım her ne kadar çok verimli olmasda .Şimdi önümüzdeki hafta ünv'nin bady salonuna başlıyacağım sizden öğrenmek istediklerim
    1.Kilo almak için en iyi,en güzel önerileriniz nelerdir
    2.En iyi protein markası ve almam gereken hangisi

Forumda çok detaylı bilgiler vardı arkadaşlar baktım ama doğru olan şeyleri kendime çıkaramadım teşekkürler şimdiden hepinize. weightlifter

Son düzenleme: 7 Şubat 2010
  2. BozkurtKursad

BozkurtKursad Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hmm foruma yeni kayıt oldum göz atarken senin msjni okudum ilk önce sana şunu söyleyim 2 sene önce benim ölçülerim 185boy-58kg idi simdi aynı boyda 82 kg oldum gayet fizigimden memnunum
    kilo almak istiyorsan günde en az 5 ögün yemek yiyeceksin !!
    bol bol karbonhidratlı ve proteinli gıdalar tüket
    örnek oalrak 5 tane yumurta akı, yulaf ezmesi,süt,makarna,kahverengi pilav
    bunları tüketeceksin ama net ve en güzel planı sana salon hocan verir
    kilo almama diye birşey yok başarılar ;)
    birde supplement kullanma hemen işin basında dogal beslen sana tafsiyem dinlersen budur :)

Son düzenleme: 7 Şubat 2010
    vanesy bunu beğendi.
  3. isyan34

isyan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum öncelikle şöylede bi sorunum var hani abur cuburda olsa çokta yiyorum aslında yumurtayı ne hikmetse yiyemiyorum midem bulanıyor ALLAH'ın gücüne gitmesin nimet ama.işte yiyorm aslında yinede çok kilo alamıyorum 65'i geçemedim şu an 62' kg yım :S

4. BozkurtKursad

BozkurtKursad Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bak kilo alamama diye birşey yok ama kilo alıcam diye abur cubur yeme yağ oalrak kilo alma ilerde yağları vermek için debelersin unutma yağlar kasa dönüşmez yumurta yemiyorsan dedigim gibi karbonhidratlı yiyecekler ye mideni boş bırakma tafsiyem gece uyurken lor ye miden sabaha kdr boş kalmasın ama en önemlisi SPOR SPOR SPOR !!
    ayrıca surayıda incele
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yumurta-beyazi-ve-yulafi-yiyemeyenlere-t1682.html

Son düzenleme: 8 Şubat 2010
  5. miamili_sercan

miamili_sercan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kardesım bnımde boyum 1.82 bnde 62 kg dım haftada 1 tane butun tavuk ye tıka basa ama aksam yatarken muzlu süt iç bn 1 senede 10kg aldım

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sayfayı Paylaş