1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

boy 1,75 kilo 53 .. evde çalışma..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve cudjex tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    kol : 28 cm
    ön kol : 26 cm

1 yıl önce 2 aylığına spor salonuna gitmiştim..fakat beslenmeme dikkat etmedim hep aksattım sporu bir nevi boşa gittim..

2 aydır evde çalışıyorum..dumbellllskendime arka kol programı yaptım..bayağı faydasını gördüm..ama biliyorum göğüslerde eksiklik var. duh

amacım plaj vucudu diyebilirim..önerilerinizi bekliyorum..:confused:özellikle göğüs konusunda.

Ekli Dosyalar:

2. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    öncelikle çok zayıf olduğunuz için kaslar belirgin gözüküyor ama hoş durması için kilo almanız gerek. yani özellikle şuran eksik demek yerine, genel olarak çalışmanız gerekiyor her bölgeyi. evde yapmak yerine spor salonunda yapmanız daha iyi olacaktır.
    Ama sizin en çok ihtiyacınız olan şey, antermandan önce güzel bir beslenme programı gibi geldi bana.

cudjex bunu beğendi.
  3. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    evet beslenmeme dikkat etmek isterim ama iştahım yok..3 kiloyu zorla aldım..yaza spor salonunda olma ihtimalim yok..yazlıkta olacağım..önerin ve yorumun için teşşekkürler..

4. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    iştahının olmadığı vücudundan belli ama eğer beslenemezsen boşuna kendini yorma derim(tabi amaç vücuda kas kütlesi katmaksa)

cudjex bunu beğendi.
  5. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    arkadaşlar çok doğru söylemişler.. biraz kg alman ve ona göre vücudunu şekillendirmen lazım.. Amacın Plaj vücudu olsada, normal bir V.G ci gibi başlamadan o vücuda ulaşamazsın..

cudjex bunu beğendi.
  6. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    tüm arkadaşlarıma katılıorun buşin %30 calışmak %70 i dinleme ve besleme

cudjex bunu beğendi.
  7. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    aslında beslenmeme dikkat etmeye çalşıyorum işte iştah birşey dinlemiyor.bir de piyasadaki yumurtalar..neyse aslında bunlar bahane olmamalı..bundan sonra beslenmeme dikkat edicem ve eve bir bar alıcam :))

8. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    bu azimle bu sorunuda hallediceğine eminim yavaş yavaş yemeye başla eminim sonunda iştah sorununu halledeceksin...

cudjex bunu beğendi.
  9. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    zaten amacım suan için plaj vücudu ama gelecekte bu sporda ilerlemeyi hedefliyorum :)

10. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    şunu belirtmek isterim ki iştah problemim var demişsiniz ve kendinize bunu bir mazeret olarak sunuyorsunuz, fakat şu var ki bu dereve bir zayıflık sağlıksız bir zayıflık, öncvelikle kendinize disiplinli bir şekilde beslenme programı hazırlıyıp zoraki de olsa yemek durumundasınız aksi taktirde hayalinizdeki plaj vucudu sadece hayal olur, hedeflerimize ulaşmak için mutlak surette limitlerimizi aşmak durumundayız kendimizi zorlamalıyız bazen eziyet etmeliyiz, sağlıklı bir şekilde kilo almanızı mutlak surette tavsiye ediyorum sıkıntılı bir zayıflık gözlemledim fotolarda.

saygılarımla

11. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bu da sırttan bir poz

Ekli Dosyalar:

12. laz

laz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aşırı zayıfsın spor salonuna gitmeden ve yemek yemeden hiçbirşey yapamazsın ne kadar yemek yersen ye spor salonuna gıtmeden olacak iş değil plaj vucudu dedğin kolay birşey değil zaten 7 8 ayda anca otururu oda duzenli beslenir isen...

Sayfayı Paylaş