box için gerekenler

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve shakesares tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. shakesares

shakesares Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    19 yaşındaym bünyemin sağlamlığı ve pratikliğim ve bitmeyen enerji bütünlüğü ve sinir patlamasını bi çok kişiyi devirerek ve devamını getirerek kendimi gleiştirmek istiyorum bu yüzdne boksör düşünüyorum boksör olmaak için gerekenler nelerdir ve maaliyeti ne olur

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    gladyatör mü olucaksın nedir?

boks, barfiksPro ve loveofbody bunu beğendi.
  3. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    en güçlü kişi güreşte başkasını yenen değildir ÖFKESİNİ yenendir.

kuvvet ve sağlamlık öküzdede var ama çok tasvip edilen bir şey değildir öküz olmak.

bu spor sağlık için yapılır....

bu hayatta seni beni herkesi devirecek yıkacak ağzımızı burnumuzu dağıtacak milyonlarca insan vardır.

amaç sağlıksa zinde olmaksa estetikse doğru sitedesin fakat hır gürse yanlış sitedesin

t_firewall bunu beğendi.
  4. kemo06

kemo06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    malesef bu düşünce yapısı sebebiyle boks ve benzer kontakt dövüş sporları pek bi gelişme kaydedemiyor..

spor yapmak ile dövüşmek arasındaki fark o kadar büyükki anlata anlata bitiremem :)

5. shakesares

shakesares Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amaç belli seviyede bi yeteneğim olduğu için onu faydalı işlerde kullanmak
    + senn beğenmediğin o öküz gücü zamanında senn gibilerin aç karnını doyurmak için faydalı işlerde kullanıldı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:10 ----------

güreşe gelnce neticeye bakılır
    şimdiye kadar kaç kişi box da dayak yeyip kaybetmek için kendini geliştirmştir amaç belli kazanmak

6. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    amaç belli kazanmak ama önce öfkenini kontrol etmeyi kazan sanbo judo muha tayi flan yap box seni kesmez .d

7. aga15

aga15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bu spor sinir kavgada olur tamam lazım sinir ama maçtamı patlıyacaksın adama pata küte dalacaksın birsürü kural var öyle başarılı bi boksor olman için önce sinirini kontrol etmen daha sonra çok iyi bi oyun oynaman lazım ama sen bu kafayla hiçbişey yapamazsın yaşta geçmiş kusura bakmada hiçbibok olmaz senden ben ne adamlar gördüm 170 boyunda bi vursa 2 metre uzarsın ne babalar gördüm 185 boyunda sinir hastası bi vursa kemiklerini kıracak ama bu iş buna bakmaz aklına bakar dövüş degil bu spor

8. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    örnek verelim badr hari adam her türlüsünü devirecek güce sahip ama bir çok kez sinirine yenik düştüğü için final maçında bile diskalifiye olmuştuu videoları var aç izle ama yineden kick box tarihinin en iyisi bence badr hari tabi bir yıldız varkii ondan sonra...
    .

9. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    hep merak ettim forumlarda türeyen bu tipler salonlarda napıyor.salona gelen herkes efendi efendi sporuna bakıyor bunlar ne yapıyor.tek yaptıkları trollük mü?

10. kemo06

kemo06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu arkadaşları çoğu salonda müsabık sporcuların kum torbası yapıyorlar, eğer sakatlanmazsada 3-5 aylık eğitim sonrasında maça çıkarıyorlar..

sonuç = hüsran

11. shakesares

shakesares Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aga15 ben sinirim faydalı işlerde kullanmak istiyorum demişim kuralları çiğnemek nerden çıktı kardeşm + genel olarka konuşuyorum kemo06 5 parmağının 5i aynı olmadığı gibi her insanda bir değildir senn gördüklerin sonradan ezmeyse bilemem eğer ben kendime güvenmemiş olsam gelipte buraya konu açmam sinirim kullanmak istiyorum evet fakat zeka ve vücut bütünlüğü ile öyle harman savurarak değl yani

12. thinerci741

thinerci741 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle merhaba. Ben boksa gittiğim halde ve vücut çalıştığım halde kendime o kadar güvenmiyorum. Sen bu işi sokak için istiyosun anlaşılan. Boksa gidersen tamam adam döversin kendini savunursun ama en fazla 3 taş çatlasa 4 kişiyi döversin. Zaten 4 kişiyi dövebilmek için en az 3-4 sene gitmen gerek. Sen bu sinir patlaması vs. şeyler yaşıcaksan sokakta boska bulaşma sakın. Hapishanelerde çürürsün. Çünkü boksörler kavgaya karıştığında sopa ve bıçaklı saldırgan diye göz önüne alınıyolar ve yanılmıyosam 2-5 sene arası hapis yatıyolar. Yani anlıcan kendini savunmak için ypıcaksan bu sporu yap yoksa boşver.

13. boks

boks Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Gerçek boksörler hiç bi zaman kendilerini beğenmezler.

14. Atalay Yalçın

Atalay Yalçın Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Boks sinirlenmekle bağıra çağıra olmaz zeka strateji disiplin işidir efendilik ve uslu olmayla hocanın gözünün içine bakarak ondan tekniği öğrenmekle yavaş yavaş öğrenilir.

Sayfayı Paylaş