BOSTANCI'DA SPOR SALONU???

Konusu 'Istanbul' forumundadır ve HGH tarafından 11 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. HGH

HGH Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Reklam Yazarı
    Yer:
    İstanbul
    Slm.lar arkadaşlar;

1996-2000 arası bu sporu yapmış ve sağlık sorunlarım nedeniyle çok üzülerekte olsa bırakmak zorunda kalmıştım.
    Şimdi ise tekrar başlıyorum, ancak iş dönüşü yolumun üzeri bir salon bulmam gerekiyor. Bostancı'da (ptt, lunapark civarı) bildiğiniz salonları paylaşırsanız haftaya anidmana başlıyacağım.

Şimdiden herkese teşekkürler, aranızda olmak çok güzel...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    iş yerin nerde?

3. HGH

HGH Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Reklam Yazarı
    Yer:
    İstanbul
    Slm,
    İşyerim Taksim'de. Kabataş iskelesinden Bostancı'ya deniz otobüsü ile dönüyorum. Bostancı'da bir arkadaşımla buluşup bu civarda bir salona gideceğiz. İkimizinde ortak noktası Bostancı dönüş istikametinde.

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    benim bildigim bir yer var ama uzak kalir size sanirim.suadiyede teknosa nin sokagindan yukari çikarken köprünün altindan geçtikten sonra 2.sag da akademik sport center var.çok büyük bir salon degil ama işinizi görebilir.ama yine de sizin oralarda salonlar olmali.ayrica şimdi aklima geldi,lunapark dan e-5 dogru çikarken sag da da bir salon var,suan aklimda degil ama tabelasi baya büyük mutlaka görürsünüz.

5. HGH

HGH Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Reklam Yazarı
    Yer:
    İstanbul
    Çok tşk. ederim evet Akademik var biliyorum ben daha önce 4 sene orada çalışmıştım, o tarafa gidebilsem keşke anılarım var orada her şeyin başladığı yer orası benim için çok severim, Rıza Hocam'da hala orada sanırım. e_5 e doğru çıkarken var dediniz, ona yazılırım bir gidip göreyim çok teşekkürler, yardımlarınız için.

Bunların dışında yine Bostancı civarında var ise arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim yinede, alternatiflerim olsun...

Saydam, memnun oldum adım Ulaş bu arada :idea:

6. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben Lunaparkın bir üst sokağında oturuyorum değirmenyolunda neyazikki lunaparkın orda bir salon yok eskiden Caddebostanspor klubü vardı e-5e çıkarken sağda orası kapandı.Bende Küçükyalıda Yavuz pastanesinin yanında Star Spor'a banada en yakın orası geliyor oraya devam ediyorum.

7. HGH

HGH Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Reklam Yazarı
    Yer:
    İstanbul
    WolfSon tşk.ler

Arkadaşlar, haftaya tahafta sonu bu salonları tek tek gezmeyi düşünüyorum, secim yapıp başlayacağım.

8. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    ben altıntepede oturuyorum!
    şu an belediyenin salonuna gidiyorum idealtepede .hocayıda kafaladım bi kaç parça giysi falam aldım istediğim zaman gidiorum.çrşamba ve cumartesi salon kapalı!
    salon çok güzel geniş ve normal salonlardan daha boş oluyor,çalışanlar genelde orta yaş cardio ağırlıklı çalışan kişiler !
    tek eksiği havalandırma olmaması .şu an iyi gidior ama yazın ne yapıcam bilmiyorum.zaten2 ay kapanıcakmış yaz tatilinde!
    eğer düşünürseniz sizde gelebilirsiniz. salon tatile girince arkadaşınla beraber 3 müz başka salona geçeriz.
    ayrıca küçükyalı 63 durağının hemen orda yeni bi slaon var. baya büyükmüş!
    telefonu 0216 388 96 08
    fiyatlarıd aiyiydi en son kampanyaları vardı 1 ay önce 1 yıllık üyelik 400 ytk kredi kartına 4 taksit!
    ben tatile girince oraya geçmeyi düşünüyorum!

9. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Swsiğin yer Enerjim ben orayı 1 kez gezim çok basık biryer birde alet düzenleri çok iç içe basık bir ortam var pek hoşuma gitmedi.Benim gittiğim Star (Yavuz Pastahanesi yanı) 60 ytl hemde iyi bir ortam var.Gerçi şimdi yazlıkçılar geldi biraz bayan kaprisi felan var ama sezonda gayet iyi ortam oluyor.

10. kuartet

kuartet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Yer:
    ‹stanbul
    Majestik :roll:

11. HGH

HGH Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Reklam Yazarı
    Yer:
    İstanbul
    Majestik Moda'da. :oops:

12. HGH

HGH Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Reklam Yazarı
    Yer:
    İstanbul
    Star'a mutlaka bakacağım. Benim açımdan önemli olan ferah olması, aletlerin yeterli sayıda olması antremenı aksatmayacak kadar. akşam saatleri yoğun olacaktır. Tşk.ler arkadaşlar Caddebostan Spor Kulübü hakkında bilgisi olan varmı, Bostancıdaymış?

13. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Eskiden Bostancı'da otururken bi bakmıştım.Salon gayet iyi,ama baya pahalı,tam aklımda değil ama 2 yıl önce aylığına 150 lira istemişlerdi.

14. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    wolfson ;ben gezmedim sadece şöyle dışardan kafamı uzaatım çoksayıda koşu bandı gördüm. teyzem ve yeğenim gidiyor güzel demişlerdi. sen gezdiysen doğrudur. basık salonları hiç sevmem ben!senin gittiğin yerin konumu iyiyse bizim salon kapanıca oraya geçerim. minübüsle gidiyorum altıntepeye ama inan bi salonda az kişi olması rahat çalışmak çok önemli gelenler ztn vıdı vdı konuşuyolar sporla pek alakalrı yok işime geliyor aletleri meşgul etmiyorlar böylece!
    hocası nasıl senin gittiğin salonun?

15. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    high bide sporoium var tuzlu olduğu muhakkak para sorun değilse orayada bak!e-5 e yakın

16. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Salon gayet iyi birde şu açıdan iyi 60ytllik bir salona göre oldukça iyi.En önemliside hijyenik olması devamlı temizlik var.Salonun hocasına gelince bu sene 2008 yarışmaya hazırlanıyo olabildiğince yardım sever her konuda yardımcı oluyor.Birde öyle her önüne gelene steroid veya kullanımı açısından uygun olmayacak ürünler tavsiye etmiyor.Beslenmenin önemini vurgulayan bir hoca.Salonda çalışanlara gelince 5-6 iskelet diyebileceğim insalar var ama her salonda olduğu gibi gereksiz yere gelenlerde oluyor.Zaten altıntepede oturuyorsun akşam yarım saat ayarıp kendine istersen bir gez kendi gözünlede görmüş olursun içine sinersede yazılırsın.Ordan çıkıncada Enerjimede bakarsın arlarında 5 dakikalık bir mesafe var.(Salonu tanıtırken sadece gördüklerimi söyledim salonu övmek veya üye kazandırmak gibi bir niyetimin olmadığını belirtmek isterim).

17. ademg

ademg Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bostancı lünaparkın oralarda oturuyorum bende.

Bu spor salonu hala yerinde duruyormu ?küçükyalıdan nadirende olsa geçerim hiç dikkatimi çekmedide.

Şuanda gittiğim salonu önümüzdeki ay bırakmayı düşünüyorumda.

Nasıl işşse bu bostancıda zaten hiç spor salonu yok sporium haricinde. İlla zengin olucaksın oraya gidiceksin yani :D

18. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    kozyatağ yanyolda var fatih sultan mehmet hastanesi karşısı
    eski ptt hastanesi salon güzel ferah bir kere sup sormaya gıtmıstım goz ucu ıle baktım yanı

19. harlequenist

harlequenist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonuc

merhaba sonuc olarak bu civarda onerebilcegini salon var mı :D:D:D:D

20. vortex__26

vortex__26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bostancı'da düzgün bir salon hala bulabilmiş değilim, evime çok yakın Club Sporium olsa da o kadar parayı verince daha nezih daha az kalabalık bir yerde olmak istiyor insan:)

Bostancı civarı bilindik yer var mı? İş yerim Kadıköy'de olacak önümüzdeki aydan itibaren o yüzden iş çıkışı gitmekte bir posiyon olabilir. Bu arada arabam yok o yüzden Ataşehir'deki salonlarda seçeneklerim dışında...

Sayfayı Paylaş