BossYıldırım'ın Definisyon Günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve bossyildirim tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Dostum o fotoğraf ne inanılmaz değişmişsin. Harika olmuş vücut çok yağsız. Six pack için ab ripper vs. gibi günde 15 dakikalık mide programları var forumda uygulayanlarda var onlara bir göz at istersen. Beslenme olarak da artık ne yapmak istiyorsun kilom sabit kalmasın kaslanarak kilo alayım diyorsan günde 2500-300 kalorilik bir diyet oluşturup bu diyetteki yağı 100 gramı aşmayacak şekilde ayarlarsan bence iyi olacaktır.

TEbrik ederim süper olmuşsun.Hacime ve kaslanmaya devam.

bossyildirim bunu beğendi.
  2. bossyildirim

bossyildirim Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım . karın kası konusunda kafam cok karısık suan ust 4 tanesı gozukuyor ( resımde 80 kılo suan 79 kıloyum) bugun olesıne yag olcumu yaptırdım 100/17 yag cıktı ve sok oldum ancak hoca dogru olmıyabılecegını soledı cunku olculmeden once 4 ogun yemıstım ve 1 saat once proteın tozu ıcmıstım yarın sabah ac karına tekrar olculucem.. karın kası konusuna gelınce kımı dıyorkı o kaslarında dınlenmesı lazım hergun calısmak ıyı degıl kımıyse hergun 1000 mekık cek cıkar dıyor ne yapıcagımı sasırdım

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Her gün çalışma konusuna bende katılmıyorum ama forumda harika karın kasları olan birçok arkadaşla konuştum hepsi mide kasları çabuk kendini yenileyen kaslar her günde çalışabilirsin ama 2 günde 1 çalışmak en iyisi dediler. Sadece mekik gibi hareketler düşünmek yerine yarım saat boyunca birçok mide egzersizini çeşit çeşit deneyebilirsin. Yağ oranına gelirsek ona kafayı hiç takma birçok makinede oran değişiyor. Ben %12 ölçtürdüğümde oldu %19 da oldu. Markası bile değiştiriyor oranı. O yüzden ona kafayı hiç takma maksat görünüm. Gayet yağsız bir vücut elde etmişsin artık tamamen çalışmana hacime yönelik devam etmelisin bence. Günde 2500 kalorilik bir programla başla eğer ayda 1.5 kilo gibi bir artış olmazsa karbonhidratı 3000 kalori olana kadar arttır.

4. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    ne kadardan beri çalışıyorsun cidden çok iyi ilerleme kaydetmişin

Sayfayı Paylaş