boks vurma standı arıyorum

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve vetmen tarafından 5 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. vetmen

vetmen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar boks vurma standı arıyorum, internetten taradım fiyatlar baya uçuk geldi ne yapabilirim ikinci elide düşünebilirim

2. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    ben kotu parçalayıp içini elyaf doldurup yapmıştım biraz sert oldu ama amtörce zaten amaç stress atmak sende deneyebilirsin kot baya sağlam oluyor 3 senedir hala kullanıyorum

vetmen bunu beğendi.
  3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Babam seneler önce yaptırmıştı..
    -Döşemecilerde suni deriler mevcut. Bunu terzide diktirebilirsin. Çok zor birşey değil. Terziye tarif ettiğin vakit çok kolayca yapacaktır. İçine ise terziden artık çaputları doldurabilirsin. Fakat iyice sıkıştırarak doldurman gerekir. Yumruk attıkça o bölgeler gevşeyebiliyor...
    -Babamın yaptırdığı o torbayı 10 seneyi aşkın kullanıyoruz..

vetmen bunu beğendi.
  4. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    tavana nasıl monte edilcek. bide çok ses çıkartır mı ? biz üst katta oturoyoruz. alt katta oturan rahatsız olur mu ? Müstakil bi evim olsa hiç düşünmeden yaptırırdım.

5. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    tavanı matkapla delip oraya kanca monte edebilirsin kalın kancalar var nalburlarda satılan

6. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bir dönem boksa gönül vermiş biri olarak bokstaki temel vuruşları iyi bir şekilde öğrenmeden evde torbayı dövmemeni tavsiye ederim. Sakatlanmalarla karşılaşman yüksek bir ihtimal. İstanbul Anadolu yakasında isen Fenerbahçe ya da Burhan Felek'e gidebilirsin. Fiyatları da cuzi, bir fitness merkezinden daha ucuz. Hem de ağırlık da çalışabilirsin buralarda. Yerine göre 3 ay ile 5 ay arası süre dolmadıkça karşılıklı dövüşe başlatmazlar seni. Fenerbahçe'de 5 ay biter ve altıncı aydan sonra karşılıklı dövüşler başlar. Zaten bu kadar süre gitmen evde torba dövecek kıvama getirecektir seni.

vetmen bunu beğendi.
  7. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kesinlikle boks hocasıyla birlikte antrenman yapmadan torba alıp yumruk atayım felan demeyin parmaklar ve bilekler özellikle torbaya yumruk atarken çok hassastır kırılması an meselesidir onun için bir kursa yazılın biraz antrenman yapın yumruk atmasını öğrenin ondan sonra istediğiniz gibi antrenman yapabilirsiniz.İkinciside bandajsız yumruk atmayın bandaj sakatlanma riskini sıfıra düşürür ve yüksek boğazlı ayakkabılar kullanın.

FleXoR, vetmen ve opasan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş