boks ve beslenme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Giray1515 tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    iyi aksamlar.

maddi sıkıntı yuzunden uyeligim dolunca fitnessi birakip boksa yazilmayi dusunuyorum.orami burami sisirip (ki beslenmeye para yetmedigi icin sismiyor) gezicegime en azindan gezerken biri laf atarsa bi tane gecirip gecerim diyorum.
    (yanlis anlamayin yaptiginiz spora saygim var.bugune kadar bende asiri bi istekle gidiyodum ama maalesef beslenmeye paramiz yetmiyor.bu sozlerde benim kendime tesellim.lutfen yanlis anlamayin)

arastirdim ancak bulamadim.aranizda bilen biri varsa soylesin.boksdada beslenme varmi?beslenmeden kasit iste gunluk bu kadar protein alacan falan gibi zorunluluklar varmi?yok kardesim gunluk 100 gran proteinlik param yok benim.en fazla 50 gram bendeki is.

eger boksdada varsa bu,sporu kokten birakiyorum.ne kadar acikli demi?oysaki bu sporla mutlu oluyordum ben.

2. fitmateclub

fitmateclub Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Boksa protein gerekmiyor. İyi ısınıp iyi idman yap çok uzun tutma eklemler sıkıntıya girmesin. Bu arada eldivensiz vurma benim derinin yarısı gitti ;) başarılar.

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Giray1515 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş