Boks Torbası .

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Beeerkk12 tarafından 13 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Beeerkk12

Beeerkk12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese oncelıkle birsey soracagım bende sadece boks torbası var bos alana astım eldıven hersey var ama benı egıtecek bır hoca yok kendımı boks torbasında tek basıma egitebilirmiyim yumruklarımı daha saglam yapabılırmıyım dıye sormak ıstedım herkes farklı sey soyluyor yardım edersenız sevinirim..[/I]

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kendini eğitebilir misin? İmkansız gibi görünür bu çünkü doğru tekniği nasıl öğreniceksin?Kickboks - Boks salonlarında yumruk , tekme , diz , dirsek vesaire tekniklerini antrenör yanına gelip göstererek anlatarak kavratıyor sen nasıl kavrıyabilirsin?En fazla internetten videolarını bulursun türkçe anlatım bulmak zor :D oda zararlı olur eğer yanlış teknik yumruk atarsan diyelim Düz vuruş yapıcan doğru vurmazsan bilek zedelenmesi vesaire bilekte hasar oluşabilir.Vuruş tekniklerini elbet biryerden öğrenmen gerekicek!

3. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sana söyle söyleyeyım bı boksor bıle uzun sure bı sekılde boks yapamadımı tekrar basladıgında teknıklerde eksıklık olabılıyor . Hatta kendı kendıne bıle takıntı yapıp sol dırekten baslayabılıyor.Gorundugu gıbı basıt degıl aslında devamlılık ısteyen bı spor ve bu gıbı nedenlerle nerdeyse ımkansız gıbı gorunuyor .Salona yazıl ve mumkunse cok ogrencı olmayan bır yer bul .

4. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    amamtör, fitnes kapsamında eğer çok iyi "analitik ve sentez " yeteneğin gelişmişse ,tabi ki bi şeyler olabilir...

neticede , "youtube "diye bi şey çıktı ve akabinde bi sürü "zengin ,antrenör teknikleri" bile görülmekte !!!. :) :) :)

5. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Uzman tv de bu kick boks olsun normal boks olsun herşeyin en küçük vuruşlarına kadar anlatıyor bi bak derim kesin işine yarar eğer evde çalışacaksan :)

Sayfayı Paylaş