Body'nin Hayatınıza Getirileri?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve JukyoR tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Body'nin Hayatınıza Ne gibi Getirileri oldu

1. Kızlara daha özgüvenle yaklaşıyorum(karşı cinsle ilişkilerim arttı)

13,4%
  2. Yolda Yürüyüşüm,duruşum karizmam değişti

42,5%
  3. Hyata daha kondisyonlu ve dinçte başlamamı sağladı

32,9%
  4. Sadece Spor.

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 83 üye.
  1. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Allah tan salon eve 50 metre bide aşığım bu spora ne kadar yorulsamda gece yatağa girdiğimde olsun değiyor diyorum bu spora değer :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Salonla aramda tam 8 km var.Eve geldiğimde saat 16.20 ve okulumun puanı oldukça yüksek yani dersler baya zor.Ancak diğer her şey gibi buda sporuma engel değil :) olamazda..Bunlara rağmen yıl sonu puanım 74 küsürdü.Yani siz isteyin her şey olucaktır.Zor olduğunu bende kabul ediyorum ancak spor yapmamak için böyle mazeretleri kabul edemiyorum.

Lorethlorien ve _Tunc_ bunu beğendi.
  3. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
  4. Koc01

Koc01 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kayseri
    Tabikide kızların ilgisi...
    Hiç ummadığınız tip kızlar bile sizle tanışmaya calısırr ( bkz: turbanlilar)
    Şuan lise sondayim beden derslerinde atlet şort takılıyorum insanlarin bakislari ve sıradan olmamak benim bu spora baglanma sebebimmmm..

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    itiraf etmek gerekirse çok utangaç ve içine kapanık biriydim bb sporu ile vücudum değişince estetik kazanınca utangaçlığım gitti özgüven kazandırdı sosyal hayatta saygı kazanmaya başladım araştırmacı oldum vg den tut felsefe psikoloji gibi konularda bayağı bir yazılar makaleler okudum yabancı dilimi dahada geliştirdi kızlarla daha rahat konuşur oldum kendi yemeğimi kendim yapmayı öğrendim iş hayatımada olumlu yansıdı bu durum

alvel, Bekci, Lorethlorien ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Muafız

Muafız Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Büyüdüğüm mahalleler hep sıkıntılı yerlerdi istanbulda ve ankarada en pislik mahallelerde yetiştim ankarada hala çok sıkıntılı bir mahallede ikamet ediyorum. mecburiyetten dolayı küçük yaşta dövüşe başladım yoksa eziyorlardı kuvvetli olmayınca. Bir süreden sonra bir yaşam biçimi haline geldi. sonra powerliftinge başladım aynı zamanda dövüşüde bir arada götürüyorum. bu yaptığım sporlar hayatıma çok şey kattı amaçlarım var en başta hedeflerime yürüdüğüm yolda hızlandırıcı bir etkiside var . sağlıklıyım,kuvvetliyim aklım,ruhum,kalbim güçlü sürekli zindeyim. en basitinden hiç bir yemeği tabakta bırakmamayı öğrendim,israf yapmıyorum,tutumluyum,karizmatiğim,yakışıklıyım,estetiğim biraz kendini över gibi oldu ama bu kadar yıl çalıştık güzel getirileri oldu.Çok önemli bir kısımda özgüven duygusu mükemmel birşey bende çok fazla mevcut kimseye muhtaç değilim maddi açıdan zora girdimi inşatta çalışmaya başlıyorum.hemen yorulmuyorum nefes nefese kalmıyorum, dövüşürken düzenli olarak 1 ton vurabiliyorum.Babam işe gittiği zaman anamı bacımı rahatlıkla emanet edebiliyor ve bana ailemin sonsuz bir güveni var , geceleri istediğim sokakta yürüyebiliyorum saat kaç oldu akşam olmadan eve gidiyim kaygısı yok duruşum sağlam hepsi yaptığım sporların getirisi insan kesinlikle bir şekilde vücudunu geliştirmeli...herşeyimiz bir gün bizden ayrılabilir ama vücudumuz ölene kadar bizimle beraber ona iyi bakmak lazım.. konu çok güzel..

torifonta, HaliDBinVeliD, Mr X ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben getirisinden ziyade götürüsüne takılıyorum..

alvel ve Bekci bunu beğendi.
  8. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Abi güzel demissin de artık kavgada delikanlılık değil silah bıcak konusuyor sen yine de o mahallelerden geçerken dikkat et kaç yıl önce okumustum sat komandosu yüzbaşı bi tinerci tarafından bıcaklanarak öldürülmüştü hayatta neyin ne zaman karsına cıkacağı belli olmuyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

HaliDBinVeliD bunu beğendi.
  9. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Çok offtopic yapıyorsun sen ya. Başka konulara da bak biraz konuyu çarpıtma .d

10. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Sporun her dalının insanlara mutlaka farklı farklı getirileri vardır ama body bence sizinde anlayıcağınız üzere çok farklı ve emek sabır mücadele isteyen bazen bizi inanılmaz yoran ertesi günde yorulmanın tadını çıkardığımız bir spor .

Tişörtü geçirince aynada uzun süre kaldığımız her kıyafetin bize yakıştığını görmek öncelikle çok ayrı bir haz forumda bişeyler okuyup öğrenmek bile bana çok zevkli geliyor . Kızlar anlamındada aynen öyle kızların en titiz olduğu konulardan biri omuz genişliği oda bizim gibi sporcularda fazlasıyla mevcut . Denildiği gibi yürürken eskiden sıradan biri gibi yürürken body seni bir anda farklı bir insana çeviriyor .

Kavga anlamındada body mutlaka güç kondisyon olarak fark yaratır ama zaten kaslı sağlam bir kişiye karışmaya cesaret edicek fazla adam yok piyasada

byzantion, Balboa7 ve alvel bunu beğendi.
  11. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Göbek götürüsü en buyuk getirisi :D
    Kavanoz kapaklarini cok daha kolay aciyorum.anlayacaginiz sevgilim ve annem icin herkülüm :D

Balboa7 bunu beğendi.
  12. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ciddi anlamda özgüven ve layıkıyla yapildiysa yaptigin işi kendi çapinda başarmış olmanın verdiği haz

13. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Omuzdan kasıt boyunla omuz arasindaki uzunluk-genislik mi yoksa deltoidlerin buyuklugumu?

14. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Anketi test edeyim diye karşı cinse olan özgüvenim arttıyı seçtim ama çok az bi sonuç gelmiş diğerleri daha fazla beni takmayan kızlar şimdi peşimden koşuyor diyebilirim tabi bu sporu kızlar için yapmiyorum ama getirisi fazla :D

HaliDBinVeliD bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş