Body'nin Hayatınıza Getirileri?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve JukyoR tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Body'nin Hayatınıza Ne gibi Getirileri oldu

1. Kızlara daha özgüvenle yaklaşıyorum(karşı cinsle ilişkilerim arttı)

13,4%
  2. Yolda Yürüyüşüm,duruşum karizmam değişti

42,5%
  3. Hyata daha kondisyonlu ve dinçte başlamamı sağladı

32,9%
  4. Sadece Spor.

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 83 üye.
  1. JukyoR

JukyoR Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Evet arkadaşlar bodynin hayatınza ne gibi getirileri oldu...

2. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    bu spor bana öz güven getirdi en azından insanlar bana yaklaşırken birdaha düşünüyorlar bunu hissediyorum ve sokakda gezerken hele bir de t-shirt varsa üstümde herkesin baktığını görebiliyorum ve yaz geldi sayılır plajlarda boy göstermek hoşuma gidecek ama herşeyden önce bu sporu yaparken kesinlikle egom için yapmıyorum yapsam steroid kullanırdım kendimi ve etrafımdakileri kandırırdım...bu sporu yapıyorum çünki kendime saygı duyuyorum...

dedication, stewartt, mahser07 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. kimsebenisevmiyor

kimsebenisevmiyor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha yeniyiz kardeş bu sporda 7. ayı doldurcam:) faydası olmaya başlayınca yazarım.saygılar

mahser07 ve rey619 bunu beğendi.
  4. Powerofdreams

Powerofdreams Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya-Ankara
    Kesinlike özgüvenimi arttırıyor :)

5. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    bencede özgüvenin gelişiyo en azından coğu kişiden farklı olduğunu bilmek bile güzel bi duygu

Azi bunu beğendi.
  6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Body benım ıcın mutluluk kaynagı:)
    Hayatıma mutluluk ve ozguven katıyo:)

Azi bunu beğendi.
  7. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Body hayata bir getiri yapmaz.Body zaten başlı başına bir hayattır.

HushMoney bunu beğendi.
  8. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    vucut geliştime cocuklugumdan berı meraklı oldugum bır konuydu cocukken buyudugum zaman ırı yarı guclu bır adam olmayı haya ederdım bunun nedenıde sanırım cok celımsız tıfıl bır cocuk olmamdan kaynaklanıyordu ınsan hep elındekının fazlasını ıstıyor cunku...

ve unıversiteye baslayınca bu sporla tanıstım ılk basladıgım salon benım ıcın tam bır husran olmustu spora basladıktan yaklasık bir ay sonra bır sabah salona gıttıgımde salonun bosaltılmıs oldugunu gordum adam salonu kapatıp kacmıstı aynı zamanda o donem kı acemılıgımle sana amınoasıt felan alalım deyıp benım bılgısısızlıgımden yararlanıp 60 lıramı da alıp kayıplara karıstı gerıye kalan 2 aylık spor aidatımda gume gıttı tabiki...

daha sonra bodyforumla tanıstım ve adam akıllı dolandırlmayacagım bır salon bulup ev arkadasımla bırlıkte tekrar spora basladım...

iyikide baslamısım o gun bugundur hayat benım ıcın daha guzel gercekten bır kere yapmaktan gercekten zevk aldıgım bır ugraşım oldu... salona geldıgım zamanlar bır cok sıkıntımı,stresımı atıyorum uzerımden..

ayrıca ozel hayatımda bır cok konuda daha dısıplınlı oldum 48 saat uykusuz kalan ben artık uyku duzenıme ,yememe,icmeme daha bır ozen gosterır olmustum ve kendıme daha cok zaman ayırabılıyordum...

spora ılk basladıgım zamanlar da kız arkadasımla ve arkadaslarımla bır takım problemler yasadım ama zamanla onlarda bendekı degısımı gorunce bana saygı duymaya bana destek olmaya basladılar boylelıkle cevremdekı ınsanlarında saygısını kazanmıs oldum...

fızıksel getırısıne hıc degınmeyecegım bıle bunun ınsana verdıgı ozguven bambaska bır duygu... yazın eve dondugumde aılem bıle benı tanıyamadı gercekten ve onlarında takdırlerını aldım...

konuyu bıraz uzattım fakat bu spor bana her anlamda kazandırdı ozguvenımı yerıne getırdı ve ınsanlar tarafından saygı gormemı ve daha dısıplınlı,basarılı bır hayat surdurmemı sagladı ...

Son düzenleme: 1 Mayıs 2009
    mahser07 ve Ahmet Sertkaya bunu beğendi.
  9. mLq

mLq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sporda çok yeni olmama rağmen artan özgüvenim beni bile şaşırtıyor.Ayrıca bir hedef belirleyip hedefe ulaşana kadar yapabileceğimin en iyisini yapmak kişisel gelişimimi olumlu yönden etkiliyor.:)

10. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    benimde çocukluğumdan kalmadır. Görüyoruz güçlü adamlar çevresini arkadaşlarını koruyor falan.

ben nasıl diyeyim 67 kiloyum 110 kiloluk(s arkadaşlarla rahatlıkla güreşebiliyorum(ayaklarım yerde olduğu sürece- sınıftan ben dışında kimse yemio) ağırlığım artmadı ama gücüm artı ağırlığımıda arttırıcam.Tekvandoya yeniden dönüş yapayım demiştim geçen sene ondan önce 2 ay da body yapmıştım. benim askerden yeni geldiğimle ilgili söylentiler yayılmış orada. 1 hafta içinde 2 yıllıklargibi sağlam tekme atıyordum. çoğu kişi benle çalışabilmek için yarışıyordu.
    Güçlendiğini bilmek hoş birşey. tek kötü yanı çok bireysel bir spor.

gösteriş mevzularına gelince, sevdiğim kızı etkilediğini hiç sanmıyorum. ama arkadaşlarımn çok hoşuna gidiyor

mahser07 bunu beğendi.
  11. jac0B0

jac0B0 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef bizim okulun yarısı bodyci olduğu için kendimi pek farklı hissetmiyorum :p

12. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu spora gösteriş olsun idye ve iri yarı olmak için başladım.Ancak başaladıktan sonra düşünbcelerim tamamen değişmeye başladı.Spor hayatıma nüfuz etmeye başladıktan sonra onsuz yapamaz oldum.1 ay kadar bileğimdeki bir sakatlıktan dolayı ara vermiştim ve o sırada acayip sinirli asabai bir insan haline geldim.3 hafta önce yeniden başladım da yükselen dopamin seviyesinden dolayı normal bir insan haline döndüm.

İlk başlardaki iri yarı hayalim yerini giderek atletik ve fit bir vücut hayaline bıraktı.1-2 kere ara vermiş olsamda 1 hafta sonra bu sporda 1 yılımı dolduruyorum.Şimdilerde gören herkes ne kadar kaslı dmiyolar belki ama vücudumun ne kadar fit olduğundan bahsediyorlar.Bunu duymak bile çok hoşuma gidiyor.Tabi artan özgüven bambaşka bir konu.Etrafımda da yapan çok fazla kişi olmadığından dolayı çevremde "bodyci" olarak bahsediyorlar benden.

Sağlığım ve koşulların elverdiği sürece bu sporu bırakmaya hiç niyetim yok...

13. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bir not daha ekleyeyim.1 yılımı doldurdum diyorum ama üyelik tarihim 2006.Bunun nedeni üniversitede her sene 3-5 ay yapıp bırakıyordum.Bu 3-5 ay bile sürekli olmuyordu.Sınavlar, tatiller derken arada kaynıyordu.Bu yüzden ben o seneleri hiç saymıyorum.Ama altyapı bakımından bakılacak olursa yapılan hiçbirşeyin boşa gittiğini düşünmüyorum.

14. fear_days

fear_days Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bünye de bir garip aslında. Spor yapmazsam acayip göbek oluyor, yağlanıyorum kısaca. Ama spor yapınca 1 aya kalmaz çok iyi topluyorum. :)

15. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Body nin bna getirisi kaliteli bir yaşam :)

16. GoLD_WaRRioR

GoLD_WaRRioR Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendime özgüvenim arttı, dışarda ayrı bir karizmam oldu. İnsanların bana arada sırada baktığını fark ediyorum.

17. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Çok daha güçlü bir karakterim va özgüvenim mükemmel libidom çok yüksek. Disiplinliyim. kısacası karşı cinsle ilişkilerden iş hayatına kadar her konuda daha iyi bir yaşam sagladı.

18. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    vucut gelistirme uyusturucu gibidir tadini, zevkini alinca birakamazsin. hele oyle bi an geliyo ki bi sure sonra sizin kaslariniz size sahip olmaya basliyo antrenmaninizi aksatmamak icin arkadaslarinizi ekiyorsunuz o kadar isin gucun icinde kendi yemeginizi kendiniz yapiyorsunuzbunun gibi bi cok ornek var hayatimda :)

19. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Insanlara yardimci olabilecegim harika bir platforma ulasmama araci oldu :)

mahser07, OvO, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  20. Leqend

Leqend Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Benim cevabım: Hyata daha kondisyonlu ve dinçte başlamamı sağladı

Çünkü kendini dana formda hissediyosun. Hayata daha sıkı bakıyorsun..

Sayfayı Paylaş