Body'nin Boy Uzamaya Yardımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bangblur tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bangblur

bangblur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba forumun güzide üyeleri.Body'ye başlamayı düşünüyorum.Normalde aklımda yoktu.Ama boy uzaması için işe yarayabileceğini duydum.Asıl sıkıntım boy uzaması.Mankenlik için 185-190 arası boy olması lazım.Şuan 17 yaşındayım.Boyum 177.Uzun süreden beri araştırıyorum fakat sürekli milleti kandırmak için reklam yapan insanlara umut verip cebinden parasını alan varlıkların saçma saçma sitelerine giriyorum.Bu alanda birçok forumda konu var.Buradada olduğundan eminim ve tekrar açtığım için forum yetkililerinden özür diliyorum.Hemen konuya gireyim.Sakal henüz çıkmadıysa kemik gelişimi tamamen bitmemiştir diye bir yerde okudum.O açıdanda şanslıyım.Sakallarım henüz çıkmadı,birkaç kaçkını saymassak... :) Kilom 68.Genetik açısından şöyle söyleyeyim.Babam 175,annem 1,65.Ben yapı olarak dayılarıma daha çok benziyorum.Dayılarımdan teki 1.81 diğeri 1.70.Çok enteresan bir genetik ağacı var.Ama bana lazım olan bu değil.Ben çevresel etkilerle ilgili konuşmak istiyorum.Bodynin kas oluşturduğu için kemikleri dik tuttuğu ve 2-5 cm kadar uzattığını okudum yine başka biryerden.Bu forumda elbette bir antrenör ya da bu konuda bilgili üyeler vardır.Ne yaparak,nasıl yaparak hedefe doğru hızla koşabilirim?Hiç değilse denemek istiyorum.Yardımınız için teşekkürler.Konu kilitlense bile yardım edecek üyelerin mesaj atmasını istiyorum.Teşekkür ederim.Saygı ve selamlarla...

2. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Banada lazim knk

3. guresci 57

guresci 57 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    15 yaşında 175 boyum var bekliyorum cevapları

4. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    öncelikle sakalla boy uzamasının bir alakası yok.her duyduğuna inanma.bodybuilding bir yaşam tarzıdır,amatör olsan bile hayatında birçok iey değişecektir.boy uzatmak için bu spora başlarsan bir sonuç alacağını sanmıyorum.aslında daha uzayacağınıda düşünmüyorum ama o başka bir konu.malum baba boyu 1.75.yaşında 17

5. atacome

atacome Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Ben fitnessa yazipmistim 3 ay hergin barfiks cekip barda asiliyodum fitness biraktigimda boyum 172 cm di simdi ne bilmiyorum :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    aslında uzarsın derdim ama boyun 1.77 benim giden bi arkadaşım vardı 3 ayda boyum 2 cm falan uzadı dedi şuan gittiğim salondada bi süre giden bi genç boyu 2-3 cm uzadı demişti hocaya ama onların boyu 1.65 in altındaydı yani sen yine uzunsun
    ama denemende fayda var sırf boyum uzasın diyorsan fazla ağırlık kaldırma beslenmeni çok iyi yap süt falan hala iç fazla uyu özellikle yaz ayları uzama olur

7. jungleweed

jungleweed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.81 en fazla biraz zor 1.85 1.90 başka bir meslek düşün boy kesin lazımsa

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    öncelikle vücut geliştirmenin boy uzamasına veya boy kısalmasına herhangi bir etkisi yoktur.
    ayrıca vücudundaki büyüme hormonu salgılanmıyorsa ve kemik uçlarındaki plakların kapanmışsa boyunun uzaması imkansız.

9. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    işte sorun orda zaten acaba bu spor kemik uçlarının kapanmasına mı yol açıyor ben bazı hareketlere çok ağır girilmedikçe sanmıyorum açıkçası

10. bangblur

bangblur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ergenlik biterken gelişmenin son evresi gerçekleşiyormuş.Bileklerde kalınlaşma,omuzlarda genişleme gibi.Son evresine daha gelmedim herhalde.Omuzlarım okadar geniş değil.Bileklerimde kalınlaşmada henüz yok.Umarım bundan sonra uzar.Hiç değilse 1,85 olsam bana yeter.

Sayfayı Paylaş