1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bodyline

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve bodyline tarafından 13 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle şunu kafamıza koymamız lazım...

Aldığımız karbonhidrat ve protein her şeyden önemli .. Bu ilk etapta şunu akla getiriyor olabilir.. Bunu bizde biliyoruz yiyoruz zaten diyen ark lar olabilir..

Bahsettiğim şu ; Ciddi anlamda bu potansiyele sahip olmak istiyorsanız hergün en azından 1 kg tavuk 500 gr karbonhidrat almanız gerekiyor.. ( karbonhidrat zamanla azalır sisteme göre ) ve sebze meyve bol bol.. Yemekten korkmayın .. Şunu unutmayın !! Hergün 1 elma kas kaybını önler..Bunun dışında da suplement olarak amino acid ve idmandan hemen sonra whey protein alırsanız zamanla farkı kendiniz de görürsünüz.. Tabii %65 i beslenme kısmı diğer tarafı idman kısmıda çok önemli ..

Her konuda yardımcı olabilirim elimden geldiği kadar..

2. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Partnerim ... ( Muscletech yağ yakıcı ve T3 + Nox2 kullanarak ) Tabiki temiz beslenme ...

2,5 ayda bu forma geldi arkadaşlar ..

3. foXx

foXx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süngerle çalışmasından belli ne kadar azimli olduğu:D

4. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Her zaman kalın barla çalışmak incesinden daha avantajlıdır..

Sadece ısınıyor orada.. Sizede tavsiye ederim süngerle barı kalınlaştırıp çalışırsanız bir sonraki hareketde daha ağır kaldırırsınız. Usa da bununla ilgili ciddi araştırmalar yapıldı ve bu bir gerçek..

El alışkanlığı 60 kg burbell yaparken alışmışız 10 kg da bile kullanıyoruz :roll:

5. ExEcutE

ExEcutE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar teknisyeni
    Yer:
    Kocaeli Profesyonel Fotoğrafçı
    Hocam ben seni bir yerden tanıyorum ama çıkaramadım, güzel vucut olmuş tebrikler ;)

6. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Bodyline gercekten güzel bir azim göstermişsin. 5 sene belli bir cizgide en önemlisi herhangi bir STEROID kullanmadan gidebilmek ayakta alkışlanır.. Eger cıtanı biraz daha yükseltirsen, 1-2 sene icinde müsabık olup, herhangi bir kür kullanmadan bir derece elde edebilirsin ki , bu sayede de türk vucut gelistirme tarihine gecersin :)
    115 kilo oldugunu soyledin su anda.. ne zaman defisinasyona baslyacaksın? ve bir ara belini ölcüp yazar mısın kac cm oldugunu
    Basarılarının dewamı
    Genc yasında cok iyi bir orneksin.. hocana da ozellikle seni steroide yonlendirmedigi icin kocaman bi tebrik....

7. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Yorumların için çok teşekkür ederim..

Şu anda definisyona girmeyi düşünmüyorum iyi beslenip iyi idmanla büyümeye devam ediyorum..

Önümüzdeki günlerde yarışma takvimi belli olana kadar da bu şekilde devam etmek istiyorum. belimi sormuşsun şu anda üst mide adalelerim gözüküyor o kadarını söyleyebilirim. Ölçü yanıltabilir..

Tabii 2 günde bir cardio ve gün aşırı mide çalışmaya devam...

Bu sporda ilaçsızda bir şeyler olabilir uzun vadede acele etmemek lazım. Alt yapıyı oluşturduktan sonra gerisi sadece beslenme ve çelışmaya kalmış.. İnsanlar ilaç alıyorlar alt yapı yok 3 ay sonra piyasada yoklar.. Bu çok yanlış..
    Kendi kilomda ilaç almış ve body yapmış çoğu kişiyi geçebileceğimi düşünüyorum.. o resimler de dietimi bozduğum resimlerdir ne bir sıfırlama yaptım nede yükleme... !!

Eğer gerçekten sporcu olmak istiyorsak sporcu gibi yaşamalıyız...

8. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Dediklerine %110 katılıyorum.. 5 senelik olduguna gore sana bi kac tane soru soralım..

1- 5 sene icinde hic kür yapmanın esigine geldin mi?? Kafayı bozdun mu.. " yapacammm " diyerekten? eger ewtse nasıl caydın?
    2- en fazla ne kadar ara werdin? ve o arada " allahım napıorum ben spora gitmem lazım " diye beynini yemedin mi?
    3- Bench, squat , deadlift Max kaldırısınlarındaki kg nedir? ( yardımsı tek tekrar)
    4- 5 sene icinde kac partnerin oldu ? yoksa hep yalnız mı calıstın istisnalar hariç...

bekliyorum cevaplarını....

9. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Şöyle sıralayabilirim..

Düşünmedim değil fakat her zaman bu tarz ilaçlara karşı bir antipatim olmuştur.. Kullanılacaksa da dozajlara çok dikkat edilsin.. Ciddi problemler doğurur..

Ara vermek zorunda kaldım kolum kırıldı ... Squatta .. toplam 5 ay ..

Benç tek tekrar 250.. Squat da en son 200 gördüm yardımlı 8 tekrar yapmıştım..

Partner önemli son 1 senedir düzenli partnerle çalışıyorum.. Motive açıısndan iyi oluyor ve eğlenceli ..

Görüşmek üzere..

10. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    hmm kol cok kötü ... antreman yapamamanın yanında de-motivasyonda olmustur cok yogun...

Bench-250 süper bi kilo...

11. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ben bişiyi merak ettim belki biraz bana kızarsınız ama.senin bilek ölçün nedir.bilek kemik ölçün umarım anlatabilmişimdir mesela benim bilek ölçüm 16,5..ve bunun yanında diger ölçülerini sana zahmet uygun gördügün bi gün yazabilirsen mutlu olurum.hoscakal ;)

12. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Kızacak bir şey yokda merak ettim Body Building sporu yapan 100 kişiye sorsak kaç kişi bugüne kadar bileğini ölçmüştür merak ediyorum..

Ön kol eksik bölgemden bir tanesi ve üstünde çok duruyorum sadece omuz ve kollarım çok büyük olduğundan bileklerim biraz daha ufak duruyor tabii bu ölçü olarak değil sadece görüntü olarak o yüzden eksik bölge idmanı yapıyorum..

Senin verdiğin ölçüden daha büyük fakat hala benim için eksik bölge bunu söyleyebilirim..

13. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    benim bilekler cok ince ve moralimi acayip bozuyor.mesela ben saglam vucut du olupda bilekleri benim gibi ince insan gördümmü acayip moral buluyorum.ne biliyim saplantı oldu.eger bi gün ölçersen mutlaka yazmanı rica ediyorum senden ;)

14. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    çok temiz bi vücut yalnız pozda bayağı eksiğin var az daha poz çalışsan süper olur...önden çift biceps pozunu pek beğenmedim biraz daha poz çalış ve yardım al bu konuda...yoksa vücudun hiç de fena değil..

15. shatze

shatze Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KALİTE BAŞARILI

abi diğer resimlere de baktım çok çok başarılı hatta mükemmel sadece midenin son altı kalmış ama oda olmasada sırtı ve göğüs çokiyi ama bileklerin her nedense ince kalmış bu arada hangi spor salonu nerde RESPECT!!!

16. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Hiç yarışmaya girmedim poz tecrübem yok.. Ama hazırlanırsam mutlaka bana yakışan çok güzel pozlar verebileceğimi düşünüyorum..

Bilekler normale göre ince o resimlerde ama şu anda daha iyi durumda off günlerinde ve gün aşırı eksik bölge çalışıyorum..

Zeytinburnu Sümer mahallesi Bodyline spor salonundayım..

EDIT

Ozelden mesaj atalim bu sekil durumlarda.

Bodyforumtr.com Ekibi.

17. normal

normal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    abi tebrikler bence mukkemmel vucut ve kaldırdıgın kilolar super
    89 dogumluyum aynı boydayız belki 1-2 cm uzunum senden 1.82 demiştin
    bende 5 sene sora 23 yaşında olucam umarım senin kadar gelişebilirim.
    tabiki ilaçsız olarak saygılar.

18. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba

Öncelikle beni örnek almak istemen beni sevindirdi.. Teşekkür ederim.

5 sene iyi bir zaman benden daha iyi olabilirsin.. Her sene biraz iyi insan kendini tanıyor ve üstüne bir şeyler koyuyor.. Temiz bir şekilde uzun süreler bu sporun içinde umarım sorun yaşamadan devam edersin.

19. sat-commando

sat-commando Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım iyisin.Yalnız tek bir kısım hoş gözükmüyor.göğüslerin çok toplu ve şiş duruyor.Göğsü biraz yaysan süper olacak.

Sayfayı Paylaş