bodyle uğraşmadan yaptıklarım faydalı olurmu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Morebash tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 16. 1.79 boyum ve 84 kilom var. biraz kilo sorunum var yani sanki :) kendi çapımda bi diyete basladım. sabahları süt ile mısır cipsi yiyorum. öğlen oklda yemekte ekmek yemiyorum pilav ve makarna oluyo zaten genelde. aksamlarıda 1 veya 2 dilim ekmek yiyorum. basketbol oynuyorum.. 1 ay body yaptım ve braktım. gitme olanağım var vakt de ayırabilirim ama kararsızım düşünüyorum bu konudada yorum yaparsanız sevinirim.

geceleri gün aşırı 5 set ile şınav çekiyorum. şınavdan sonra oturarak dumbella pazu çalısıyorum. sonrada bük bük ile çalısmayı planlıyorum. mekikde aynı şekilde bşlıycam.

velasıl sizce bu yaptıklarım vücudumu şekile sokup güçlü olmama yeterli sayılabilirmi?

2. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Unutmaki Vücud disiplin içinde gelişir dostum... Antrenmanlarını dışarda yapmaya özen göster :) şınav ve mekikleri çoğaltabilirsin dumbell yerine barfiks çekmek daha faydalı olucaktır... Forumu araştırmayı sakın ihmal etme ve ümidini yitirme asla :)

3. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Body işini ne ypsam :) barfiksi nerde çekicem evde o bi dert =) forumda bu konularda bilgileri nerde bulabilirm.

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    saahki misir cipsini misir gevregi olarak degistir bence

5. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları: