bodylastic exercises

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozo tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. ozo

ozo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar, nette evde çalışmak için ağırlık ararken , bir lastik sistemi buldum. Yaklaşık 10 gündür çalışıorum ve hiç fena değil.. Orjinal alet kadar kaliteli ve donanımlı olmasada, Türkiye'de satılanın da kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.
    İsteyenler bu siteden orjinal sisteme ve ayrıca exercises bölümünden yapılan hareketlere bakabilirler.
    http://www.mybodylastics.com/

Benim satın aldığım lastği istediğiniz bir alışveriş sitesinden
    BODY SCLUPTURE PILATES TRIMMER diye aratabilirsiniz..
    Ayrıca kapı aparatını(bu aletin ne işe yaradığını sitede görebilirsiniz) kendim yaptırdım. (eski bir çantanın sapını terzide diktirdim ve mavi tarafın içine kumaş sardım)
    Yaptırdığım aparatın fotosunuda ayrıca yüklüyorum..
    Bir salonda tam kapsamlı yapılan bir çalışma olmasada evde boş boş oturmaktan daha iyi olduğunu düşünüyorum....
    İlgilenenler olabilir diye düşündüm ve sizinle paylaşmak istedim.
    Saygılar....thums:
    DSC04981.jpg

zhu.zhq, salvadore_xp ve Blues bunu beğendi.
  2. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    lastiği her zaman sevmişimdir. özellik sakatlık sonrası rehabilite için deforme olan kası çalıştırmak için çok iyi bir yöntem. hatta bu konuda GYm STİCK e bakabilirsiniz. yüzlerce hareketi yapabilirsiniz. evde ANNE VE BABAlara yaptırılacak egzersizlerde şiddetle tavsiye ederim. bir bayan arkadaşım agırlık calısmak istemiyordu. lastige yönlendirdim ve çok da sevdi bayagıda ilerleme kaydetti
    tek eks yönü var ilerlemeyi kaydedemiyorsunuz.
    yani şöyleki:
    bir kilo ile birüre çalıştıgınızda bir üstü kiloyu yapabilirsinizve gelişiminizi anlar kontrol edebilirsiniz.
    lastikte ise sadece hissiyat yardımcı oluyor bu konuda:)
    saygılar

3. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    bu lastikler 1 den 6 ya kadar direnç kuvveti olmuyor mu ? sanki ben öyle görmüştüm biyerde.
    birde bu çalışmalar normal ağırlık çalışıyormuş gibi etki yaparmı

4. ozo

ozo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    coder, benim aldığım lastik normalde pilates antrenmanlarında kullanılan bir lastik. bu nedenle sadece 3 ayrı dirençteki lastikten oluşuyor ancak orjinal sete baktıysan kaç farklı dirençteki lastikten oluştuğunu görebilirsin..
    şahsen ağırlık çalışıyormuş etkisini çok yüksek bir düzeyde yaşattığını söyleyemem, ancak incelme gibi bir sorunu olan kişilere (benim gibi) tavsiye edebilirim.. konuda da yazdığım gibi evde boş boş oturmaktan daha iyi olduğunu söyleyebilirim..

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    resistance band diye gecer fitness ekipmanlarinda

6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    VİPSPOR da izlemiştim. TRX diye geçiyor bu sporun adı. Tamamen tavana ya da tavana yakın bir yere bağlanarak seviyenize uygun duruş posizyonu alabiliyor ve kendi ağırlığınızı kullanarak binevi pilates yapmış oluyorsunuz. Bu ürünü bir dönem ben de aradım. Ama TRX adında aradığım için hiçbir kaynak hatta yorum bile bulamamıştım.

7. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    merhabalar buna benzer bir ürün satan yer varmı ?

bi kaç siteye baktım türkiyeye shipping yapmıyorlar :(

8. hakusama

hakusama Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
  9. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    trx başka birşey direnç bandı değil askeri fitness ekipmanı amerikan askerleri bununla eğitiliyormuş bende yeni aldım güzel bir ürün ve baya popüler mma dövüşçüleride antrenmanlarında bunu kullanıyor sanırım mma eğitim dvds falan var

10. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Ne kadara aldın bide yabancı ülkeden bişey alırken olayı nasıl oluyo?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:58 ----------

kargo olayı nasıl oluyo yazıcaktım

11. wolf

wolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    ist
    Arkadaslar iyi akşamlar

Bende orjinal bodylasticks var pek çok haraket calisilabiliyor.fakat kaslarda büyüme sağlanır mı onu bilemiyorum tecrübeli arkadaslardan ve yabancı dili olan arkadaslardan ricam bu konuda ufak bir Araştırma yapabilirler mı.bosu bosuna vakit kaybetmeyelim ise yaramıyorsa

12. xsportank

xsportank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bodylastics

Evet çok faydalı heryerde spor imkanı sağlıyor ..aparatları sayesinde..sahibinden.comda komle vücut çalışma seti olarak geçiyor...

13. xsportank

xsportank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amerikada çok kullanılan bodylastics artık türkiyede....

çok kullanışlı tavsiye ederim spor salonunu yanında taşımak isteyenlere...

ürünün en güzel tarafı hem kaliteli hemde fiyat olarak 10 numara...burdan bakabılırsınız...
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...rme-komple-vucut-calisma-seti-63253469/detay/

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:30 ----------

kardeşim selamlar bu ürün artık türkiyedede var set halinde satılıyor...linkini yolladım bakabilirsin...
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...rme-komple-vucut-calisma-seti-63253469/detay/

14. realbiker

realbiker Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Cezayir, Bejaia
    Bu ürünleri İzmir'den kaya toys getirmeye başlamış. Elimde yurtdışı seyahatinden aldığım bir set vardı. çok beğenen bir arkadaşıma hediye olarak İzmir'den sipariş edip aldım. Resmen bağımlısı oldu. Eleman arabasında taşıyor ve her fırsatta kullanıyor. http://www.sanalpazar.com/urunalin__selkayatoys , dükkanda 3 tip set mevcut. 8 renkli setlerden satıyor. 5 bant ile 105 kilo denedim oldukça sorunsuz. yalnız o kadar bandı kapıya bağlamayın söker atar mazallah :)

Sayfayı Paylaş