Bodyforumtr'ye Çok Teşekür ederim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 3 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Evet arkadaşlar bu forumda iki yıldır üyeyim üye olduğumdan beri burda insanlara karşı bilgi veren , bu forumu kuran , bilgi paylaşımı yapan herkese teşekür ederim.Gerçekten çok büyük bir büyük kaynağı www.bodyforumtr.com bu sitede 2 senedir öğrendiğim bilgiler gerçekten hayatımda yer ediniyor.Spor hakkında bilgisiz kalmadım sizler sağolun arkadaşlar.Ayrıca site kurucusu kim bilmiyorum ona çok teşekür ederim böyle bir forum açarak Türkiye'nin en büyük body building ile ilgili forum sitesini açtığınız için sizi kutlarım.Bütün üyelere tavsiyem yöneticilere karşı duyarlı olmaları ve okuyarak , uygulayarak , yaşıyarak burdaki bilgilerden yararlanmanız.Forumun hiç bir zaman kapanmaması dileğiyle herkese iyi günler dilerim.Ve Mevlid kandiliniz mübarak olsun demek isterim...

enya, beycank, sultanmehmed ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir konu çok siteye üye oldum ama hepsini bıraktım buna vg siteleride dahil bodyforumtr yi hiç bırakmayacağım vg sporu hakkında hiçbir şey bilmiyorken 3 yılda üstelik bedavaya çok önemli bilgiler edindim kim kurmuşsa bu siteyi binlerce kez teşekkür etsek yetmez bu site olmasa çoğumuz hala bilip bilmeden antreman yapıp yıllarımızı boş yere harcıyacaktık ayrıca kurallarıda iyi buranın küfüre argoya yer verilmiyor hiçkimsenin hayat görüşü sorgulanmıyor

SiR_Arawn ve Zerk bunu beğendi.
  3. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    gerçekten forum mükkemmel burdaki hocalarımızın önerileri rehber niteliğinde forum olmasa spor salonu hocalarının kucağında sürünüyor olucaktık..hatta çoğu spor hocasının doğru sandığı yanlışlarıda burada öğrendim.

SiR_Arawn ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Hani derler ya "hamdım, piştim"
    İşte bu forum sayesinde oldu...

SiR_Arawn, AngryHun ve demircan256 bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Emeği geçen tüm arkadaşlara can-ı gönülden teşekkürler..çok faydalı bir site...Buraya geldiğimde şu anda bazı kişilerin bile aynı benim bilmediğim gibi ( yenilerin) bulk-def,inasyon-v.s terimleri bile bilmiyordum..tam piştimmi hayır ancak çok şey öğrendim diyebilirim..tabi bu sporuda ingilizceye benzetiyorum...pratik yaparak ..sürekli araştırarak dahada öğrenecek çok şeyin olduğunu görüyorum...

saygılar...

Sayfayı Paylaş