Bodyforumtr Forumlugu kalmamış

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jan1 tarafından 21 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar ;

Forum bayagı bozulmuş.Eskiden Bodye önem vermiş kişiler düzgün biçimde cevap veriyorlardı.Şimdi bakıyorumda eskilerden kimse kalmamış .Forumun en büyük 2 sorunu
    1. önyargı
    Konuyu açan kişiyi dinlemeden önyargılıca davranıyolar bunu çok gördüm gene eskisi gibi cevap veriyorum.Özellikle konu dışında çok rastlıyorum
    Adam kız arkadası ıle ılgılı konu açmıstı yasını yazmadan mesaj sayısını yası sanarak cevaplar vermiş 25 yasında kız senden buyuk

2. İmla hataları
    Buda cok buyuk sorun artık mıllet hataları arıyor acılan konuya de ayrı yazmısın bırlesık olmaz felan gibi birçok sey gördüm onuda geçelim .imla hatası varsada normal söylenir sonra konuya cevap verilir yada 1 kısı yazar adamlar 5 kısı ust uste boyle yazılmaz gibi şeyler yazmışlar yani forumun düzeni bozulmuş.forumda tanıdıgım ılkokul mezunu arkadasım var

Yani Bodyforumtr eskisi gibi degil.

batuhanozboz, R10, Azi ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  2. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Çok yeni bir üye olmama rağmen bu size katılmama engel değil. Zira yaptığım pek çok aramada önceden bilgi aktarımında bulunan Flexor başta olmak üzere pek çok bilgili forum üyesinin artık forum üyesi olmadığını biliyoruz. Daha çok yakın bir zamanda Karakaş gibi forumun son hazinelerinden birini de kaybettik. Forumun seviyesinin her geçen gün bariz bir şekilde kötüye gittiği sanırım tarafsız bakmayı becerebilen herkesin kolayca görebileceği bir hakikat.

Bu konuda bazı admin ve özel üyelerin bu konuda gösterdikleri yaklaşımın yerinde olmadığını da ifade etmek isterim. Bu arkadaşların yaklaşımı kabaca "Forumumuz 7-8 yaşında, çok isimler geldi geçti. Gelenler ve gidenlerin olması normal bir durum."

Bakın burada 70-80 yıldan bahsetmiyoruz, burada söz konusu topu topu 7-8 sene gibi hiç de uzun olmayan bir süre. Sağlıklı bir forum ortamında 7-8 senede forumun çok daha kuvvetlenerek büyümesi gerekirken, ortada tam aksine bir seyir görüyoruz ve maalesef neticede forum bilgi bankası olma özelliğini sadece kaybettiği üyelerin attığı eski mesajlara borçlu bir hale geldi. Sadece bu hakikat bile durumun ne kadar vahim olduğunu ortaya koyuyor.

R10, Azi, rockybalboa7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. bloster

bloster Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende eskıden beri takip ediyorum jan1 gerçekten dediginiz olay çok önemli

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    beni bilenler bilir 3 aylık banımın ardından bir 3 ay da ben forumdan ayrı kaldım. bugün geri döndüm ve forumu epey inceleme şansı buldum. bilgili birkaç yeni üye dışında tatmin edici bir durum göremedim. yani hala *bicepsim büyümüyor göbeğim erimiyor* konuları açılıyor. geri dönmem de biraz bu yüzden. bu forumdaki rütbelendirmenin adil olmaması neticesinde de bir takım sorunlar oluşmakta forumun kalitesini düşüren (neyse bu konulara girmeyelim)
    .görebildiğim kadarıyla forumda biraz koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler vaziyeti oluşmuş. bunun dezavantajını elbette forumun yenileri yaşayacaktır. onlara tavsiyem mümkün olduğunca 2011 kasımından önce açılmış konulara yönelmeleri. sabitlenmiş konular da demiyorum bakın çünkü bütün sabitlenmiş konular yeterli değil. mümkün olduğunca bu bilgi kirliliğine dayanıp araştırma yapmaları lazım.

cece1, selim4141, pozitronn ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    yukarıda bahsettiğim yetenekli gençlerden biridir efekan bence, fikirleri önemlidir yani. burada şunu düşünmek gerek, her yeni üye aslında zaten forumda olan şeyleri soruyorsa o zaman bu insanları forumu araştırmamaya yöneltmek niye? bence yenilerin konu açamama yasağı artırılmalıdır bile. belki 10 günlük bir yasak çok makbule geçer. üye bu süre zarfında forumu araştırır ve konu kirliliği olmaz

Azi ve hasanateş bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    R10 öncelikle hoşgeldin tekrardan 4 yıldır üyeyim çok araştırdım forumu özel üyelerden site yöneticilerinden çok bilgi öğrendim seninde yorumlarını takip ediyordum ancak forumda birde şöyle üyeler var çok kez başıma geldi örneğin adam soru soruyor özelden bende cevap yazıyorum forumdan öğrendiğim kadarıyla sonra vay efendim benim bi tanıdığım var bana başka bir şey dedi siz forumdakiler bilmiyorsunuz vs gibi bir değil iki değil onun için insan birazda yardımcı olası gelmiyor sen ve diğer üyelerde bu tip durumlarla karşı karşıya kalıyorsunuzdur eminim

Azi, Phil_Heath ve shaq bunu beğendi.
  7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    haha hakikaten çok doğru. beklediği cevabı alamayınca balatayı sıyıranlar var öyle. yeni arkadaşlarda sabırlı olma gibi bir hali göremiyorum. 3 haftada kaslar şişecek 2 ay sonra supplement kullanımı başlayacak 1. yılın sonunda da steroidle kollar 42-43 olacak şeklinde beklentiler var. body sabır işidir, beklemek ve azimli olmak gerekli. belki aylarca kollarınız genişlemeyecek ama bu forumu *büyümüyom ben yeaa yardım* şeklinde kirletmek için sebep değil

hasanateş, Azi, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili rockybalboa7 ;

Bilmem belki hatırlamazsın eski konulardan birinde steroid kullanımı amaçlı bir başlık açılmıştı ,

Ve ben o başlıkta kürün yanlış olduğunu ve libidoyu öldüreceğini söylemiştim , herkes de bana yüklenmiş , çok bilmişlik taslamakla suçlamıştı , o arkadaşta benim hocam milli sporcu sampiyon ondan iyimi bileceksin demişti,

Kür bitti arkadaş 2 hafta sonra başlık açtı libidom öldü diye ....

Sonrada deniyor ki Danyy neden eskisi kadar aktif değil ,...

Saygılarımla , Danny Boy

xinplysz, selim4141, themertyildiz ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  9. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    R10 bu mesaj da sana ait https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showpost.php?p=414771&postcount=92

biz yeniysek sende yeni üyeydin bi zamanlar sen hiç gereksiz soru sormadın mı

Azi ve R10 bunu beğendi.
  10. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    bak inan seni bütün yüreğimle tebrik ediyorum, çünkü birinin bu mesajımı bulup gözüme sokacağını biliyordum o da sen oldun :D evet zamanında böyle demiştim, doğrudur ama şu an baktığımda o mesajımın hatalı olduğunu görüyorum. hepimiz o yollardan geçtik elbet ama dediğim gibi her zaman doğru olacağım diye bir şey yok. dürüstçe söylüyorum ki o mesajımı doğru bulmuyorum.

edit: gereksiz sorum olmuştur elbet, hatasız kul olmaz malum

hasanateş bunu beğendi.
  11. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    bende seni tebrik ediyorum bu mesajın üstünden bi sene bile geçmeden kendini uzman ilan etmişsin , forumdaki adamlarıda abdurrahman çelebi . Eli bilmeyen kendini dünyanın en güçlü adamı sanırmış profildeki resme baktımda daha etin ne senin budun ne forumakilere söz etmeden önce bi bak bakalım kendine ben neyim diye.

Azi bunu beğendi.
  12. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ohoo çok yanlış girdin konuya, ve o kadar hatalı düşünüyorsun ki. madde madde sıralayacağım hatalarını
    1)akıl yaşta değil baştadır lafı ne güzel bir laf değil mi?
    2)benim bilgi düzeyim seni rahatsız mı ediyor? o zaman bir açığımı yakala. teknik bir konuda bariz hatalı bir fikrimi belirt
    3)ben kimmişim bak bu çok hoşuma gitti. profildeki resme bakmışmışta filan ohoo işimiz var. bu 3. maddede o kadar saçmalıyorsun ki haddi hesabı yok. benim bilgi düzeyime kefil olacak en aşağı 100 insan bulurum sana, hem de her konuda. sen de body ben diyeyim tenis, ister edebiyat de ister coğrafya. bu hatayı başka bir arkadaş daha yapmıştı zamanında, ona söylediğimi daha kibar bir dille sana söyleyeyim, bir insanı tanımadan internet üzerinden sallama etin ne budun ne diye. sen beni tanıyanlara sor beni bakalım etim neymiş budum neymış. ben mi kendimi uzman ilan etmişim yoksa insanlar mı beni uzman addetmiş biraz araştır bakalım

13. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    bakıyorumda ego tavan yapmış hiç tarzım değil böyle adamlarla muhatap olmak . anca gülerim uzmanmışşş :D :D tamam R10 panik yapma nihat doğan sendromu yaşıyosun zamanla geçer bunlar doğru yolu bulacağana inanıyorm . :D tamam en büyük sensin şampiyon biz abdurahman çelebiler olarak ne diyosan yapıcaz merak etme ..

Azi bunu beğendi.
  14. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Ben cok yazdim zamaninda forumda okunan, basta r10 ve birkac uye var diye ( bu arada hosgeldiniz) dis gorunuse bakarak etin ne budun ne olayi abes olmus. Bu konuda bilgi konusur bence.

R10 bunu beğendi.
  15. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    R10 bilgisine güvendiğim sayılı üyelerden.Ben en iyisiyim demiyo zaten ama bu forumda bir çok kişiden daha bilgili olduğu kesin.Fikirler ve düşünceler zaman içinde değişebilir eğer değişmiyorsa o zaman kaygılanmak lazım.Bu arada R10 hoşgeldin :)

hasanateş bunu beğendi.
  16. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    forum içindeki noterlerin kim olduğunu bana açıklatmayın şimdi . biri bişey yazar arkadan noter kurulu onayı basar sonrada vay ben uzmanım . bırakın şu adamları pohpohlamayı uzman filan değil bunlar forumda üç beş kişinin gazıyla havalara giren adamlar. açığımı bul demiş R10 da açık bulacak bişey yok ortada nerden tutsan heryer eline geliyo.

17. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Tartışma yaratma derdinde değilim ama bu kadar özgüven biraz fazla diye düşünüyorum. R10'u tanımam daha önce konusuna yazdımmı bilmiyorum bile ama buradaki üyelerin büyük çoğunluğu UZMAN değil sadece DENEYİMLİ kişiler ve insanlarla deneyimlerini paylaşıyorlar.

Son düzenleme: 2 Temmuz 2012
    R10 bunu beğendi.
  18. env

env Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    bu forumda en uzman benim en çok bana soracaksınız en çok bana bu forumda benim ağırlığımda hareket edeceksiniz.saksı değilim ben uzmanınm ben

StormBlast, Prometheus676, Swager ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  19. Al Neri

Al Neri Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    28
    Sayın env;

Akşam akşam iyi güldürdünüz beni,sizi tebrik ederim :)

Sayın tero;

Amacım sizi yermek değil ancak insanları dış görünüşleriyle yargılamak sanal alemde olsa çok kötü bir davranış.Bu davranışınızı hiç tasvip etmediğimi naçizane belirtmek isterim.Kaldı ki sayın R10 sitemizde bulunan kıymetli üyelerden ve yorumlarını dikkatle okuduğum isimlerden biri.

Sayın R10;

Tekrar hoş geldiniz.Pek değerli bilgilerinizi bizlerle de paylaşmanız dileğiyle.

Teşekkürler.

R10, hasanateş ve Azi bunu beğendi.
  20. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    üstümden prim yapmaya çalışman hoş değil. tavrın rahatsız edici. forumda belirli bir yeri olan kimseyle dalaşmaya çalışıp "bak ben buyum" demeye çalışmanı anlıyorum ama artık tamam değil mi tero? burası çocuk yuvası değil. kimse kimseyi pohpohlamıyor, kimse de kimsenin gazına gelmiyor. internet ortamındayız diye de uzun menzilden atış serbest moduna geçmene gerek yok.

tekrar ediyorum ben uzmanım demiyorum. bana hakaret etmene rağmen de sana adam akıllı cevap yazıyorum, sana zamanımı ayırıyorum. o yüzden biraz saygı göster

Azi, Swager, Al Neri ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş