BodyForumTR ELIT nedir?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cenci tarafından 10 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
    "BodyForumTR Sitesi icin özel calismalarimizin yer aldigi özel forum. Bu foruma sadece davetiye alan üyeler katilabilecek." bunun dışında bir açıklama yok.yönetim bu konuda bizi aydınlatırsa seviniriz.

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    ''üst sınıfa ait olan yani seçkin ,paralı ,mükemmel insanların olacagı özel bir forum olacak '' herhalde.
    Çok komik olmuş bence ,elit forum ne olacaksa o forumda :D gizli planlar yapılacak galiba içeride.

Fakir fukara ne yapacak peki,garibanları hiç düşünen yok tabi .:)

Forumdan rica ediyorum birde gariban Forum açsınlar orayada benim gibiler girer .

3. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaslar önyargılı yaklasmamak lazım, cok uzun suredır forumda paylasımları olan kısılerle ılgılı ıyı bır fıkır, parapulla mevkıyle ılgısı yok yanı...

Zerk bunu beğendi.
  4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kavramın tek bir tanımı yoktur, elit kelimenin daha sınırlı bir anlamıyla seçkin anlamına gelir.
    Mesela elit sporcu tanımı vardır, sporun üst basamaklarında olan, önde gelen sporcu anlamında kullanılır.
    Bodyforumtr Elit'de bu forumun ileri gelen seçkin üyelerini bir arada toplayan bir oluşum.
    Siyaset biliminde de vardır, elitist, toplumu daha iyi bi seviyeye taşıma sorumluluğu içinde bulunan topluluk üyesine verilen isimdir.
    Amaç forumu daha üst seviyeye taşıyacak, daha etkin bilgi paylaşımı ve icraatlar ortaya çıkartacak fikirler üretmek, eylem planı hazırlamak.
    Burakula çok komik olmuş derken olayı tek bir sözlük anlamına indirgeyip sonuçlara varıp, anlayıp dinlemeden yargılara varman ne derece doğru, bunun takdirini sana bırakıyorum.
    Amaç forumdan izole olmak değil, forum için, hepimiz için somut birşeyler yapacak bir platform oluşturmak.
    Oradaki tartışmaları normal üyeler görmeyecek, ancak çıkan kararlar sonuncunda üretilen fikir, yazı, makale ve roportajlardan elbette yararlanacak.
    Yani üzümü yiyecek ama bağını görmemiş olacak :D

Zerk, FLEX-POINT, [Zafer] ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    peki bagcilar "elit" ler nezaman secilecek neye gore secilecek yoksa zaten secildi mi? :D

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Seçildi :D
    Ancak hiçbir oluşum durağan olmadığı için ilerleyen dönemlerde yeni arkadaşlar seçilebilir.
    Mesela ben ilk özel üyeydim, ahhh ahhh, sonra yeni yeni adamları özel üye yaptılar, pehhhh :D

7. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    hayirli olsn karasan ins birileri cikip insan haklari nerde hepimiz esitiz fln diye aglamaz muahahahah

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sayın üyelerimiz elit forumumuz açılmıştır bu foruma dahil kişiler yönetim tarafından seçilmiştir. sebebi üyelere daha iyisini sunmak ve forumun kalitesini yükseltmek adına tecrubeli üyelerimizin fikirlerini almak ve onlarla tartışmaktır.

üyelerimizin şimdilik bu foruma yazmama sebebi bu önemli konular tartışılırken gereksiz mesajlar atılmamasıdır (yeniyim ne yapcam, amino neye yarar, resim nere ekleyecem,bana ne önerirsiniz)

Hiç bir üyemiz kendi için yapılan bu çalışmaları üst sınıf ve alt sınıf olarak değerlendirmemeli (tüm üyeler forum platformunda eşittir) aksine üyelerin rahatlığı adına yaptığımız bu çalışmalara üyelerde destek vererek hedeflediğimiz noktaya varmamızda katkı sağlamalıdır.

Tüm üyelerimizin anlayışı ve desteğine şimdiden teşekkür ederiz.

YÖNETİM

Son düzenleme: 11 Ekim 2007
    [Zafer], Despo, cenci ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  9. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
    forumda yönetiminin bu şekilde bir oluşuma gitmesi yerinde bir hareket.sadece bu forum sayfasında bodyforum elit adıyla çıkınca biraz garip göründü gözüme.ama forum adına güzel bir adım.

FleXoR, saydam ve (silinen üye bunu beğendi.
  10. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    yani kurallara uyan diğer arkadaslara yardımcı olmaya calışan bilgili olduğunu ispatlayan üyeler bu hakkı kazanabilir.(umarım doğru anlamısımdır karasan)

Karasan, aartun, Despo ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  11. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Yöneticilerimizin bizler için çalıştığını,yeni projeler ürettiklerini görmek beni çok sevindirdi.Başarılar,kolaylıklar diliyorum...

xxMassacrExx, FleXoR ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş