Bodyforumtr de steroidden gercek anlamıyla anlıyan varmı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mjacksonwithus tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Gercek anlamından kastım bu isi bilim dallarıyla pekistirmis olarak bılen kısılerdır... Merak ettım herkez onerıler sunuyor ancak neye dayanarak? son olarak mitkondri nin actıgı konuda kapak oldu bana. Ben stroid kurunden diyen varmı acaba aramızda gercek manasıyla? Yoksa hepimiz onerılerı sagdan soldan duyduklarımızlamı yapıyoruz??

2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Hey Michael gördünmü ben söyleyince kızıyorlar bu spora kaptıran adamlar steroide bulaşıyorlar maalesef bence kullanma kardeşim bak sen bile bu yaşta kaç yıllık sporcusun araştırmaya başlamışsın bence önce bir platoya ulaş gerisi Allah kerim..
    Sonra balon gibi şişip zayıfın birine güreşte yeniliyorsunuz madara oluyorsunuz :)

3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bozokaydin var yazılarını okursanız neyin ne olduğunu anlarsınız

zigbog, Berkthagar ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  4. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    stroid kullanmak ıcın acmadım. kım bılıyor acaba yardım alcam. ogrenmek ıcın yol gosterıcı olması acısından.

5. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bozokaydın'ın çok faydalı yazıları var evet. Flexor hocayı da sayabiliriz.

zigbog, Berkthagar ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  6. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    tskler bir arama yapıyım bakıyım.

Son düzenleme: 21 Şubat 2010
  7. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Sen bu isten onceleri vaz gectin ama ilerde kullanacaksın gibi geliyor. Dogru beslenme ile kullananların geldigi noktayı gorunce, seytan fena durtuyor.:evil: En azından askerden sonra kullan derim sana...

mjacksonwithus bunu beğendi.
  8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bozokaydın,andre gibi isimlerden birçok eksiğimi kapattım.bu kişilerin makalelerini takip etmeni öneririm.

zigbog ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  9. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bu baslık boylece bıze bır kısım bu isten anlıyanları ayırt etmemızı saglıyabılır. baska ısımler varsa yazalım arkadaslar. yoksa herkez direk yazıo 500 sustano 300 primo falan :=(

10. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
  11. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Iron man'in de bilgisi çok iyi...

12. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Steroid konusunda bozokaydin, andre, FleXoR(sanırım kendisi steroid kısmına yazmıyorum demişti bir yazısında) çok bilgililer. Ben doktorlara güvenmem zaten hayatımda bir çok kez aminoasit dediğimde bana "doping kullanma" diyen doktolarla karşılaştım.

13. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    evet doktorlar supplementlere bile doping gözüyle bakıyorlar babam soralım şunları doktora bir diyor evden cıkartmamak için neler yapıyorum gıda takviyesi olduğu halde çok zararlı hormon vs birşeyler diyorlarmış :)

14. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  15. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Whey proteini kullanmakta değil saçmalık... Saçmalık bunları hesapsız bir şekilde gelişi güzel tüketmekte... Azı ne kadar faydasız ise fazlası da zararlı... Böbrek, kalp, karaciğer...

Ayrıca bir makalede okudumdu. Whey proteinin başlangıçta bu kadar da masum olmadığını yazıyordu. Birçoğunun içeriğinde hormon olduğu belirtiliyordu. Tabii aradan yirmi sene geçti ve bir çok şeyler değişti. Günümüz supplementlerindenden ise karnitin dışında beni ürküteni yok, sürekli alınmaması zaten tavsiye edilir.

mjacksonwithus ve okaaan bunu beğendi.
  16. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Yav arkadaşlar suplementlerin üzerinde okuyorum yav kardeşim sanki mucüze mübarek iyi gelmediği şey yok prostattan kalpten yok gençlik iksiri vesaire ama bakıyorum diğer bütün sahtekar ürünler var bilirsiniz kamufle etmek için tarım ve köy işleri bakanlığınca onaylıdır peki hiç sordunuzmu neden Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı değil neden doktorlar bunu yazmıyor eczanelerde satılmıyor.....Yani koskova yıllarca okumş tıp doktorlarını iki kelimede harcamayın bilmiyorlarmış:) Bende cla siparişi verdim dün ancak şunu iyi bilin hiçbirisi sandığınız kadar mağsum değil hele karatin karaciğeri helede alkol alıyorsanız....

Artık bu suplement satanlarda cıvıttı bir bakıyorum cinsel ürünler mi dersin, prostatmı dersin, kalp içinmi dersin yani mübarek eczane olmuş yani artık hedef sadece sporcular değil gibi.....Bende karatin var cla aldım yani karşı olduğum anlaşılmasın koskoca badr hari zabit samedov gökhan saki suplement kullnmıyor...Ama şu gerçek kas oluşumu için gerekten gerekli...

YAni suplementler zararlıda diyemezsin ancak körü körüne zararsızda diyemezsin sonuçta tavsiye etemeyen tıp doktoru tavsiye eden salon hocası :) tekrar ediyorum suplemente kesinlikle karşı değilim...

17. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    kısmen haklısın okan... ancak bızım sporu yapıpta suplement kullanmamak daha zararlı bana gore. zaten bızım sporu asırı yaptıgında steroidsizde vucut yapın ıster ıstemez degısıyor.Ilerıde belk agrılarıyla karsılasmamak zor gıbı. ama ondan baskada bi sorun olcagını tahmın etmıyorum. Helede gunumuz ınsanlar sigara alkol , fiks olarak gidiyor. ozellıkle sigarayı kullanmayan yok gibi. dolayısıyla bızım bu suplementlerı fazla ıredelememıze gerekte yok =)

okaaan bunu beğendi.
  18. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    bozokaydın sitede doping üzerine kale aldığım tek isimdir..
    ayrıca eskiden tripcan(berk) adlı arkadaşta bu konuda geniş bilgisi olan bir insandır

19. tzigi2

tzigi2 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    mugla(ama İZMİRLİ)
    bozokaydın ve guardbody bence inanılmaz bilgililer bu konuda en azından birilerinden duymak değilde arastırıp ogrenmek pesine gidiyorlar tesekkurler saygılar onlara

guardbody bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş