BODYFORUMTR Af Yönetmeliği

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve thetramp tarafından 30 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. thetramp
  Offline

  thetramp Özel Üye

  Katılım:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  2.723
  Beğenileri:
  2.378
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Elektrik-elektronik mühendisi
  Yer:
  manisa
  Sevgili BodyForumTR üyeleri, uzun zamandır aklımızda olan bir projeyi sizlerinde söylemlerinde dile getirmeye başlamasıyla hızlandırarak BodyForumTR yönetimi olarak Af Yönetmeliğinin çıkarılmasına karar verilmiştir.

  Yönetim olarak çağımızda bilgi nin önemini ve gerekliliğini göz önünde bulundurarak kimseyi geçmişte yaptığı hatalar sebebi ile Forum da üyeler ya da tarafımızdan paylaşılmış,vücut geliştirme sporu ile ilgili bilgi ve paylaşımdan süresiz uzak tutmak istemiyoruz. Bu sebeple belirli durumlar hariç bütün yasaklı üyelere diledikleri takdir de 2. bir hak verilmesi kararlaştırılmış bulunmaktadır.

  Bu durum itibari ile;
  *Forumu maddi-manevi çıkar oluşturma amaçlı kullanmadan dolayı uzaklaştırma alan (steroid satışı, reklam vb.)
  *Forumda kasıtlı olarak rahatsızlık yaratma amacında olduğu sebebi ile uzaklaştırma alan (ilk mesajdan trollük, açıktan isyan çıkarma amacı vb.)

  üyelikler harici yasaklı bütün üyeler bizlere thetramp@bodyforumtr.com adresinden ulaşarak üye adlarını ve yasaklanma sebeplerini bildirerek, bu aftan yararlanabilecektir.

  Her üye sadece kendisi için başvurabilme hakkına sahiptir, başka bir üye nin affedilmesi için atılan mesajlar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

  Üye nin yaptığı kural ihlalleri ve üye nin tavır ve durumları da göz önünde bulunduralacağından, yönetim üyenin affedilip edilmeme hakkını saklı tutacak, her karar yönetimin ortak görüşmesi ile neticeye bağlanacaktır.

  İyi forumlar...
  BodyForumTR yönetimi...
   
  Son düzenleme: 13 Ekim 2013
  Rambo16, cihatornek, loralon ve diğer 20 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş