bodye yeni basladm heryerim agırıyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ria tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ria

Ria Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba 19 yaşındayım 187 boyunda 55.5 kiloyum 2 gün önce bodye başladım su an her yerim çok fena ağırıyor sizde bu normal midir kıyafetlerimi bile zor giyorum vucudum semsert olmuş bir durumda antermana devam mi etmeliyim sizce yoksa iylesmeyi mi beklemeliyim yardımlarınız icin tesekurler simdiden

2. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    187 ye 55 kg mu ??? Dostum Acayip İncesin... Ektomorf Vücud yApısına Sahip Olduğunu tahmin ediyorum. Sağının Solunun Ağrıması Çok Normal Hiç Korkma. Bu Kas Ağrısı :) Sağını Solunu Oynatamaman Kaslarının sana verdiği bir mesaj. Ne yazık ki kaslar bu şekilde Teşekkür ediyorlar Onların Dilleri böyle :) Sakın Kas gevşetici v.s almaya kalkma (eğer acıların cidden dayanılmaz değilse)... Devam edip etmemen antremanına göre değişir. Fakat Ağrıyan kasların teknik olarak 48 saat çalıştırılmaması gerektiği biliniyor. Gün Aşırı çalışarak Yani 1 gün çalışma 1 gün dinlenme yaparak bu sorunun Üstesinden Gelebilirsin. Aramıza Hoş Geldin :)

rockybalboa7 ve Ria bunu beğendi.
  3. Ria

Ria Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yorumunuz icin tsk ederim hosbuldum :) evet haklısınız cok zayıfım malesef ve bu benim piskolojimi olumsuz yönde etkliyor kas agrılarım fazla dayanılcak gibi ama bu durumda anterman yapmak nekadar saglıklı olur bilmiyorum gerci gitsem antermana ne yapıcagımıda bilmiyorum kendimi suan cok gücsüz ve halsiz hisediyorum umarım bir an önce kaslarım gevserde tekrar devam edebilirim

4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    sıcak suyla duş al yumuşatır seni :) ilk başta banada öyle oldu belim bükülü durdu 1 gün bastonla yürüycek haldeydim sıcak suyu görünce düzeliyo bu ağrılar sadece şimdilik zaten sonra ağrı falan çekmiceksin

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/geli-me-kaslarda-agr-ac-t4311.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/hamlama-nasil-abuk-ge-er-t17485.html?t=17485
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bu-r-lar-normal-mi-t42151.html

Arama Kelimeleri : ağrı, kas ağrısı, hamlama

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş