Body'e olan düşkünlüğüm moralimi bozmaya başladı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ReleaseTheBeast tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ReleaseTheBeast

ReleaseTheBeast Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sizde de var mı bilmiyorum, antreman yaptığım gün kötü antreman çıkarırsam bütün günüm zehir oluyor ve ne kadar çok çalışırsam çalışayım yeteri kadar çalışmamış gibi hissediyorum. Bana kalsa kıpırdıyacak halim kalmayana kadar çalışırım ama off-training denen şeyden korkuyorum bazılarını görüyorum bu kadar takmıyorlar sadece antreman günlerinde çalışıp çıkıp gidiyorlar vallahi kıskanıyorum böyle insanları, psikolojik mi bu sadece bende mi var?

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    bende bir ara antremani pas gectigimde ya da 2-3 gun salona gitmedigimde oluyordu. ama artik.kafama takmiyorum. sabir sporu bu,istedigim vucuda ulasmak icin bir acelem yok. belirledigim sekilde antremanlarimi yapip beslenmeme dikkat ediyorum. gerisi metabolizmama kalmis :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    evet sporu aksattığım yada yanlış bir şeyler yaptığım zaman rahatsız oluyorum çünkü bb benim için çok önemli bu spora aşığım desem yeridir olmasaydı bende belkide şuan burada olmazdım kendine güveni olmayan içine kapanık biri olurdum bu spor sinirimi stresimi alıyor hele ki eskiden çok zor şartlarda yaşadığım vakit çok yardımcı oldu bana hal böyle olunca bir şeyler ters gidince moralim bozuluyor gelelim bu konuda rahat olanlar ise bu sporu geçiçi olarak yapanlardır bir çoğunun yazın plajda ona buna hava atmaktır tek amaçları yoksa bu sporu daha doğrusu yaşam biçimini seçip bir şeyler aksadığı zaman umursamayan tanımadım açıkcası

Lorethlorien ve ReleaseTheBeast bunu beğendi.
  4. ReleaseTheBeast

ReleaseTheBeast Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    çok güzel anlatmışsın sanırım benimde bu derece kafam takmam önemsememden kaynaklanıyor

Balboa7 bunu beğendi.
  5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    katilmiyorum :) ben rahatim ve bu sporu gecici olarak yapmaya niyetim yok. yaptigin seyden zevk aliyorsan birakmazsin. acelemde yok. yasam tarzi haline getirdim.salonda bende denk geliyorum sezonluk sporculara,hatta salonun kalabalik oldugu zamanlar mayis,hazirandir :D agustosta kimseler yoktu :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    tamamda benim orada demek istediğim salonlara gelip hiç araştırma yapmayan hatalı yaptığı halde çokca sporu aksattığı halde bunu kafasına takmayanlaraydı sözüm sizin ki başka yavaş yavaş sindire sindire ilerlemek

Eresbos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş