bodye başlayalı 1 ay oldu, işi bilenler sorunumu giderirse minnettar kalırım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 1_2_3 tarafından 21 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. 1_2_3

1_2_3 Guest

öncelikle belirteyim biliyorum size soracağım soruların karşılığı sabit başlıklarda var ve ben hepsini okudum ama kafamda hiçbirşey toparlayamıyorum şu anda kafam çok karışık ne yapacağımı bilemiyorum lütfen konuyu kilitlemeyin çünkü sabitlerden bir yarar alamadım çok iyi bir spor salonuna gidiyorum ama işletenlerin pek bir bilgisi yok onlardanda bir fayda alamıyorum ve bana inanın forumda yaptığım araştırmalardan hiçbirşey anlamadım

yazdığım gibi bu işe başlayalı 1 ay oldu ve benim kendi bulduğum programım şuydu ;

Mike Matarazzo'nun Antrenman Proğramı:

1. Gün: Karın, Sırt, Omuz
    2. Gün: Bizeps (ön pazı), Trizeps (arka pazı)
    3. Gün: Dinlenme
    4. Gün: Diz altı, Bacak ve Göğüs
    5. Gün: Bizeps (ön pazı), Trizeps (arka pazı)
    6. Gün: Dinlenme
    7. Gün: Dinlenme

yanlız bizim salona gelen bir kişi bana bunun yeni başlayanlar için zararlı olduğunu söyledi ve yeni bir program hazırlaman gerek dedi

benim iki sorum var;

1. si nasıl bir program ile gitmeliyim 1 aydır bunu uyguluyordum ve her hareketi 12 tekrardan 5 set yapıyordum bu yüzden de spor salonunda 3 saat kadar zaman geçiriyordum işi bilenlerden bana ne kadar zaman hangi programla gitmem gerektiğini söyleyen olursa çok minnettar kalırım

2. si amino 3001 e başlamayı düşünüyorum sizce doğru olurmu ve antramandan önce ve sonra kaç tablet almam gerekir

eğer sorunlarımı giderecek olursanız çok minnettar kalırım duamı eksik etmem
    şimdiden sağolun

2. 1_2_3

1_2_3 Guest

eklemeyi unutmuşum

kilom 90kg boyum 1.92 metre çok fazla deyil ama genede yağlı bir vücuda sahibim

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Son düzenleme: 21 Temmuz 2007
    Ocheeva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.