Body'e başlayacağım yardımcı olur musunuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dommann tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dommann

dommann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba forum

Arkadaşlar ve abilerim Yaşım 17 , 96 doğumluyum. Boyum 1.75 Kilom 79. Kol 32 cm. Hacimli hatta kaslı duruyorum diyor arkadaşlar evde düzensiz çalışıyorum öyle mekik şınav vs. omuzlarım dar biraz.
    1 Aydır da Kickboks' a gidiyorum.
    Bel ve kalça çevresi aşırı yağlı. Genetik olabilir kalça çevresi. İlk onları eritmeyi düşünüyorum. Bir de Çok hacimden ziyade , fit bir vücüdum olsun istiyorum.

Şu yaza kadar istediğim karın kaslarımın belli olması , Omuzlarımın genişlemesi , Bel ve Kalça Çevresindeki yağları eritmek , Bide göğüs ve kolları şişirmek.
    Protein Tozu vs alabilirim durumum kötü değil. Kaç aydan sonra bu karın kasları belli olur vs onları öğrenmek istiyorum.

Bir de başka bi sorunum , Vücudumun çok kıllı olması. Sırtımda Kollarımın üst taraflarında , karında ve göğüste kıl var. Bunları nasıl yok edebiliriz. Varmı bir çözümü. Neyle almak lazım bu kılları. 10-15 gün çıkmasın böyle. Epilasyon falan pahalı olur diye düşünüyorum. Tüy dökücüler daha cok cıkarıyor diyolar. Ağda veya makine ile mi girsem
    Benim en büyük isteğim şu karın kaslarının belli olması. Ama şu kıl sorunu beni bitiriyor. Karın çok iyi olsa da kıllarla birlikte igrenc bir görüntü oluşuyor. Sizden yardım istiyorum arkadaşlar.

Bi sorunumda yaşım 17 ama sakal falan baya cıkıyor. Boyumun da ben bi 5-10 cm uzamasını istiyorum. Süt içiyorum peynir falan severim. daha uzarmı hic yoktan 5-10 santim onu merak ediyorum. Sakal cıktıgından gelişimimi tamamlamışımdır diye düşünüyorum

Okuduğunuz için teşekkür ederim

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    21 yaşına kadar boy uzaması devam eder ,ne kadar süt içersen peynir yersen vs... senin için iyidir ancak boy uzaması büyük oranda genetiğie bağlıdır,genetik sınırlarına ulaşmışsan yapılabilecek fazla bir şey yok.

Tüy dökücü krem yada jell kullanabilirsin vucudun için(Kıl sorunu ) ,podyuma çıkan fitnnes modeller ve BB müsabık yarışmacılar da kullanıyor bu tür ürünler.

Vudun yağ oranınına bağlı karın kaslarının belirginleşmesi disiplinli cardio+diyet ile yaza kadar amacına ulaşırsın diye tahmin yürütüyorum.

Spor öncelikle azim ve sabır işidir ,hedeflerine ulaşmanı temenni ederim.

İyi sporlar.

dommann bunu beğendi.
  3. dommann

dommann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    babam 1.79 annem 1.71 genel olarak kısa değiliz yani.
    Tüy dökücü krem jel vs den de korkuyorum acıkcası , daha çok çıkar diye. Bir de etkisi kaç gün sürer onu bilmiyorum.
    Araştırma yapıyorum 2 haftadır , kararlılığım baya arttı bu konuda. Teşekkürler

4. Ali28

Ali28 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim boyunun uzaması için bacak ve bel için olan esneme hareketlerini her kickboks antremanından sonra yap bende kickboks yapıyorum :) 1 yıl önce gitmiştim kicknboksa 3 ay kadar. 3 ayda 10 cm boyum uzadı abartmıyorum ve ben fıçı gibi bir çocuktum çok fit bir görünüm oldu boy uzadı yağlar eridi vs :) Sütü,peyniri kısaca kalsiyumu bol tüket. Dediğim gibi her antremandan sonra esneme hareketlerini yap. Kıllar diyorsan ilk önce tüy dökücü ile dök hepsini. Sonra yavaş yavaş çıkmaya başladığında ağda yap derim böyle böyle yaza kadar yaparsan zaten vücudun alışır ve yazın fazla sorun yaşamazsın iyi sporlar :)

dommann bunu beğendi.
  5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bunu yaparsan salonlarda sıkça gördüğümüz tavuk benzeri arkadaşlara dönersin, geniş göğüs kafesi altında çırpı bacaklar. İnan çok komik duruyor. Bacak ve sırta da kola ve göğüse verdiğin önemi vermen gerek. Henüz başta uyarayım dedim :)

dommann bunu beğendi.
  6. dommann

dommann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır demek istediğim bunların hatlarının daha çok belirgin olması. teşekkürler yorumlar için

Sayfayı Paylaş