Bodye başlasam mı?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve UltraGunner tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 16 yaşındayım 170 52 kiloyum aylardır kilo almaya çabaladım bişeyler fazla yedim dambıl kaldırdım ama nafile 52 kilodan ne değiştim ne bişey oldu sadece kollarımdaki damarlar belirginleşti bodye başlasam sizce bi faydası olurmu tavsiyelerinize göre gidip yazılıcam disiplinli bir biçimde çalışıcam eğer olur derseniz konuya fotoğraflarımıda ekliycem

asıl başlama sebebim kilo almak ve güvercin göğüsü duvar bozuklugu biraz yok etmek

2. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @VengeFul burda konuyu açma sebebim yaşımın küçük olması ve kemiklerin henüz oturmaması ve pek bi bilgim olmadığı için bu kadar yağsız etsiz bir vüducun kas tutacağı hakkında emin olamam yani dalgaya alınacak bişey yok bazı ''''bilinçli''' insanlardan yardım istedim sadece

3. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Bazı 'bilinçli' insanlar bu konu hakkında bir sürü yorum yaptılar.Sen de yaşın küçük olsa bile sahip olduğun 'aklı' kullan ve mevcut bilgilerden yararlan.Bu konu sitede var.

4. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben forumu zaten araştırdım fakat tam olarak aradığımı bulamadım konu altı sürekli eksik ve akıl kullanılıcak bişey yok çünkü şimdi yapılan bi hata ömür boyu devam edicek yanlıs bisey yapmamak adına açtım konuyu tartısmak yerine cevap yazmaya gelseydin bu kadar uzamazdı

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : kilo almak, güvercin , kunduracı

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş