Bodyden hemen sonra mastürbasyon

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve byrappe tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. byrappe

byrappe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar uzman bodycilere bir sorum olacak bugün bodyden geldikten hemen sonra mastürbasyon yaptım bir zararı olur mu bodyde 2.ayım ama sanırsam çok zararlı diyorlar özellikle bodyden hemen sonra yapmak antremanı çöpe atmak gibi bişeymiş bu kadar zararlımıdır antreamndan sonra?

2. BertanBerk

BertanBerk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben uzman fln değilim ama genede bişeyler söylicem. Ya buna benzer şeyler bende duydum. Bir...Sonuçta sperm hücreleri bol bol protein içerir şuan net bir sayı veremiycem ama eminim arastırırsan bulursun. Ikı... Masterbasyon yaparken enerji harcıyorsun buda antreman sonrası dinlen prensibine aykırı. Bu iki madde kas gelişimini olumsuz yönde etkileyecektir kanımca ama antremanı çöpe atmak bana biraz abartı geldi.

İllaki yapcam diosan antreman öncesi yap. Ben hocama seks için benzer bir soru sormustum oda antreman öncesi hiç bir zararı yok ama sonrası zararlı demişti.

Benden bu kadar biraz mantıksal hareket ederek cevap verdim, eminim daha deneyimli arkadaslar ve hocalarımız daha teknik bilgi verebilirler

3. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    rocco676767, bonatschi ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş