Body yeni başladım futbolumu etkilermi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve turk12 tarafından 24 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. turk12

turk12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim ben body ye yeni başladım 2 hafta temel hareketleri yaptıktan sonra hoca program yazdı ama beni futbolda hantallaştırırmı onu öğrenmek istiyorum boyum 1.78 kilo 67 ama herkez diyor futbolunu hantallaştırır evde şınavının mekiğini çek daha iyi sizin görüşleriniz nedir abilerim iyi günler.

2. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yeni başladım ama sana tavsiyem sanırsam patlayıcı güç diyorlar o şekilde çalışırsan etkilemez bence bir tavsiye daha mesela 40 dk ağırlık çalıştın ya 15 dk koşu 5 dk de bacak kaslarına ayır mesela sadece tavsiye bilenler daha iyi mesaj atabilir.

3. sthammer

sthammer Guest

vücut geliştirme egzersizleri hemen hemen bütün sporların temelini oluşturur ve bütün futbol takımlarında ağırlık çalışması yaptırılır özel fitness coach vasıtasıyla, menejerlik oynayanlar bilir eskişehirspor antrenmanından bir kare

hantallaşmanız kilo almanıza bağlı olur, aksi halde fiziksel gelişiminizi arttırır, çeviklik, dayanıklık, güç, denge vs.

4. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    profesyonel futbolcuların çoğu vg de yapıyor teke tek mücadelede çok işe yarıyacağına eminim.

5. turk12

turk12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi kilo olmadanda nasıl olacak bu iş :)

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Düzgün şekilde yaparsan kilo alsanda etkilenmezsin. Aksine birebir mücadelelerde ayakta kalan taraf olursun

7. sthammer

sthammer Guest

kilo derken abartılı kilo demek istedim, yoksa stoper ve forvetin kalıplı olması şart :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:52 ----------

gerçi zayıf ve çevik oyuncularda tercih edilebilir, avantaj ve dezavantajlar teknik heyetin seçimi olur mesela g.saray'ın stoperi semih kaya(1.82-66kg) çok ince vb.

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Eylül 2012
  8. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    VG nin üstüne Futbol Antremanlarını yaparsan zaten daha çevik daha dengeli ve topu daha iyi kavrayarak oynarsın :D ayrıca internette futbolcuların günlük programlarına bak oaralarda VG oldugunu kesinlikle göreceksin...

9. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Örnek, Volkan Demirel.

10. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hayır daha çevik olursun

11. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    futbolcular icin ozel antremanlar var diye biliyorum kas icin aekadasa, mesela kaslari kucuk hizli bi cocuk fakat kaslari celik gibi six pack adonis ee kadar ama kucukler yani usulune uygun yaparsan sorun olmaz

Sayfayı Paylaş