Body ye baslayınca kesinlikle kilo alacak mıyım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mt34 tarafından 6 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mt34

mt34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar body salonuna gidip de kilo alamama ihtimalim var mıdır ? Kilom 60 zayıfım ve kilo almak istiyorum ama body ye gidince o kadar para verip kilo almadan faydalanmadan aylarca hem para hem zaman harcamak istemiyorum.Cok zor kilo alabilen biriyim acaba body ye baslasam kilo alma ihtimalim %100 mü ve kolay mı..

2. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    arkadaşım kilo almak veya almamak tamamen sana ve metabolizmana kalan birşey metabolizmanı hızlandırmak ve yavaşlatmak yine senin elinde eğer forumda biraz araştırma yaparsan https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-almak-isteyenlere-t1680.html şöyle bi başlık bulacaksın bunu oku daha sonra öğrenmek istediğin bi sorun olursa paylaşırsın..

3. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    senet imzalatacaksın sanki evet kilo alırsın desek :) ... bu gibi sorular için yeni başlayanlar başlığını kullanmalısın.

4. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    kilo almaktan kastım sanırım yağlanmadan alınacak kilodur. bu durumda kas dokunu arttırmaktan başka çaren yok. çünkü iç organların ve kemiklerini kendi isteğinle büyütmen mümkün değil.
    kas dokusunu arttırmak için kası uyarmalı ve kası beslemelisin. aynı zamanda kası toparlanması için dinlendirmelisin.
    bu üçlüye dikket ettiğin sürece kas dokunu arttırıp kilo alman mümkün. zaten yeni spora başlayan herkes uygun programla ilk aylarda kilo alır. forumu takip edip antreman ve beslenme bilgini geliştirirsen, sporda devamlı olursan kilo alman ve sağlığını koruman tabiki mümkün.
    üç aylık ayrangönüllülerden olursan malesef kilo alman pek mümkün değil.

5. pc_qoloq

pc_qoloq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    valla bilinçli olarak yapmassan bu sporu 1 kilo bile alamazsın.Geçen yıl ben 4 ay gittim sonuç hüsran çünkü nasıl besleneceğimi ne yiyip ne içeceğimi bilmiyordum.Şimdi evde bilinçli olarak yapıyorum ve kilo almayı başarabildim...
    Beslenmene dikkat edersen neden kilo almayasın...
    Sakın unutma bilinçli olarak git oraya yoksa amelelik yapmaya gitmiş olursun...

Sayfayı Paylaş