body ve kilo alma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve faruk350 tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. faruk350

faruk350 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    Yaşım 19 kilom 55 boy 173

Zayıf olduğumu düşünüyorum.Body'e başlasam 4 5 ay içinde tahminen kaç kilo alırım.Özellikle bacaklarım zayıf bacaklara çalışsam ne kadar süre içinde ne kadar kalınlaşır.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Saygılar.weightlifter

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi bizim mesela 20 gün çalış 3cm gelişir dememizi mi bekliyorsun ? bunlar senin metabolizma hızına,günlükyaptığın işlere ,daha önce spor yapıp yapmadığın gibi bir çok neden bağlıyken sen hala tarih ve boyut istiyorsun ? gerçekten şaşıyorum size başka bir arkadaş da demiş kaç gün kaç kilo ağırlıkla çalışırsam vücudum şekillenir diye . sabrımızı test ediyorsunuz sanırım thums: arkadaşım bb e başlarsın 2 hafta için 2-3 kilo oynar zaten kilon . ondan sonra forumda istemiyceğin kadar diyet mevcut kendine göre birini alır yaparsın . ! şu hazır cevaplıktan kurtulun artık ... kolay gelsin .

xoxyjn bunu beğendi.
  3. faruk350

faruk350 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    verme dostum cevap falan verme sil mesajını editle.artislik yapmanın lüzumu yok.adama bak ya harbi güldürdün sabah sabah.bunun neresi hazır cevap.dün siteyi dolaştım baya bi arama yaptım demek ki orada bulduğum cevaplar beni tatmin etmemiş.şimdi burada soruyorum.hayret bişi ya.

4. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Evet açıkçası bende yıllardır bu forumu takip ediyorum çok artis kişiler var.Madem burda binlerce usta var 5 6 acemi çırağa aynı cevabı versinler ne çıkar yada işlerine gelmedi cevap vermesinler artisliğin ne lüzumu var karrdeşim .Forumda onlarca faydalı başlık atan adamlar sabırla cevaplıyor işte aradaki fark (onlar mütavazi )..

5. faruk350

faruk350 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Soru sorduğuma çok pişman oldum.Elinden gelse dövcek adam ya.Bende forum işi içindeyim.En büyük forum sitelerinden birisi benim.Bir üyeye şimdiye kadar sorduğu soruya böyle cevap vermedim.Böyle artis artis cevap veren moderatör'leri de yetkilerini aldım ve ceza verdim.Eline klavyeyi alan adamcılık oynuyor.Neyse,daha fazla konuşup forum adminine saygısızlık yapmak istemem.Gerçekten çok güzel bir forum kurmuş.Arada çürük elmalar tabi çıkacaktır.Her konuya özgün,görsel,videolu,güzel cevap veren flexor'a teşekkürler.

6. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşın size kişsel bir garezinin olmadığını düşünüyorum.Hergün şunnu yapsam ne kadar ne olur.Şu ölçüye nasıl ulaşırım.Şu kadar günde kaç kilo alırım vs... gibi bis ürü konu açılıyor.Çoğu da gdkya gönderiliyor.Doğal olarak da bi bıkkınlık doğuyor.
    Neyse sizin sorunuza dönelim,
    Siz öncelikle bi spor salonuna yazılın.Ama hocasının iyi olduğundan emin olun.Size supplement satmaya çalışırsa almayın.İlk ay standart programıyla yola başlayacaksınız.Bu programda tüm bölgeler aynı gün çalışılr.Bu program spor değil spora hazırlama programıdır. Sonrasında bölgesel çalışmaya geçtiğinizde hacimlenmeye başlarsınız.İyi hissettirecekse 2. aydan sonra bir gainer alırsınız(kilo almak için) Sonra da zaten olup gidiyor kendi kendine.
    Gelelim beslenmeye.Spora başladığınız zaman kilonuz başına 1.5 gr civarı protein ve yanılmıyorsa kilonuzun 4 katı kadar karbonhidrat alın.
    Yardımcı olabilmişimdir umarım...

Trapez~ bunu beğendi.
  7. faruk350

faruk350 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    55 kiloyum 4 katı karbonhidrat demişsin bu nasıl oluyor?

8. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yiyeceklerin besin değerleri olur ve genelde ambalajlı ürünlerin üzerinde 100 gramındaki değerler yazar.Oradan bakarsınız.Örneğin makarnada 80 gr karbonhdrat vardır(100 gr için).Bu gibi değerlere bakarak almanız gerekn karbonhidratı hesaplayablrsnz.
    55x4=220 gr karbonhidrat alımı yapmanız yeterli olacaktır

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

not : sorduğunuz sorular çok farklı kriterlere bağlıdır ve önceden tahmin edilemez.yapmanız gereken forumu iyice okumak olacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş