Body ve Fitness

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ghostmans tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ghostmans

ghostmans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1.5 ay önce apandist ameliyatı oldum şu an kendimi çok iyi hissediyorum ameliyat öncesi 8 ay body bulding yaptım fakat çok bi gelişme olmadı çünkü kilolu değilim ne kadar uğraştıysam uğraşayım kilo alamadım günde 8 yumurta beyazı filan yiyordum beslenme programı uyguluyordum ona rağmen alamıyordum.Protein ve karbonhidrat klulanma taraftarıda değilim açıkcası biliyorum gerekli fakat ben istemiyorum.Şimdi yeniden spora başlamak istiyorum fakat kilo alamadığım için body buildingemi yoksa fitness a mı başlamam gerektiğine karar veremedim.Benim amacım şu anki kilomu koruyup vücut hatlarımı şekillendirmek.

Kilo : 71
    Boy : 174

Not:Kusura bakmayın forumda bunun gibi birçok başlık olduğunu biliyorum fakat ne kadar okuduysam okuyayım tam olarak aradığım şeyi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca son bir soru fitness ile body bulding de aynı hareketleri mi yapıyoruz fitness yapmam gerekiyorsa hocalar yüzündn body building yapmaya devam etmiyeyim.

Sayfayı Paylaş