body,sosyallik,takdir edilme güdüsü

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve krn tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    yapardım ama hoşuma gittiginden degil adada hasta oldugunuzda bakıcak kimse yok güçlü olmanz lazm bunun yaşlılıgı war el ayak tutmassa işkence çekerek ölürsünz düşünsenize yoksaa insan yokken güzel olsam nolur olmasam noluur kendime güvenim olsa nolur olmasa nolurr salak olsam nolur aptal olsam nolur ben mutlu oldktan snra :p

2. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    vücut geliştirmenin insanı belli bir statüye sürüklediği aşikar. pek çoğumuzunda farkında olduğu gibi insanlar ağırlık çalışan birini kaale alıyor, yeri geldiğinde takdir ediyor, arkadaş olmak istiyor. zaten insan allahın yarattığı en mükemmel varlık. bu yüzden kişi kendini önemli hissetmeli. birde bu nimete saygısından fiziğini mükemmele taşımak istiyor ve sağlık için birşeyler yapıyorsa hele ki takdir ediliyorsa ego falan tavan yapar.
    ayrıca ıssız bir adaya düşsem öyle doğal bir ortamda ağırlık çalışmaya gerek yoktur bence.

3. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    heheh bu güzeldi :)

4. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    ayna yoksa yapmazdım :D

5. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    şu ıssız adalarda büyük sorun harbiden yaw :) sanırım bende yapardım spor ama o an ne olcağı belli olmaz :D

6. specialcafe

specialcafe Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bende sürekli güç odaklı çalışırdım ve bunun için aletlere ve supplementlere gerek kalmazdı. şayet adada gerekli tüm protein ve egzersiz aleti doğal olarak mevcut. bana ayna bile gerekmezdi çünkü göstereceğim kimse olmayınca aynayı ne yapayım. 1 sene hayatta kalabilirsem o adanın kralı olurdum :)

ama tabi testosteron büyük sıkıntıya bir adet eş lazım yada hayvanlar filan Allah düşürmesin :confused:

7. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    fızıksel olarak farklı olmak gosterıslı bı vucuda sahıp olmak havaya gırmenızı ıster ıstemez saglar. ama sporru dısarda gosterıs icin yapanlardan degılım.
    bu spor benım icin bir bagımlılık olmazsa olmaz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:36 ----------

ıssız bı adada spor yapardım ama hacım ıcın ugrasmazdım guc ve dayanıklılık uzerıne odaklanırdım.

8. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    kesin yapardım . rahat rahat mis karışan yok . bütün aletler var, supplementler var daha ne olsun. ye-iç , çalış , yat. yani body buıldıng in 3 unsurunu çok rahat tamamlardım : beslenme-antreman-dinlenme .

9. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Sınırsız suplement wowww, o adada yapılacak tek şey bodybuildin olurdu sanırım....kesinlikle dibine kadar çalışırdım...

10. zrb20

zrb20 Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    53
    ben ıssız adada kalsam vg çalışırdım.. benim prensibim kendin le yarış. bir hafta önceye göre daha fazla zinde dinç ve iyi görünüyorsam bu beni mutlu eder.. başkası benim pazumla bel ölçümle mutlu olmaz..

11. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Bu yaz tatilinin başından beri bunu hayal ediyorum. Hatta ıssız bir ada olmasada olur. Kimsenin uğramadığı bir koy bile işimi görür:) Sakin kafa, güneş, protein kaynaklarım ve idman. İnsanın hoşuna gidiyor. Tabii çalışma şekli olarak büyük ihtimalle dayanıklılık ve kondisyon çalışırdım. Nede olsa avlanmak için en önemlisi kondisyon:) Ama gerçekten ilerde bir yaz tatilinde bunu kesinlikle deneyeceğim. Belki o zaman maaşıma göre bu işi Karayiplerde de yapabilirim ^_^

12. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Böyle bir durum Wİll Smith in I m a legend (Ben efsaneyim) filminde de vardı...
    Adam koca dünyada köpeğiyle tek başına ..
    Türlü ilaç ve gıda maddesi de var ..
    Her sabah kalkıyor barfiks çekiyor , koşu bandında koşuyordu ..
    Hani fizik de fizikti yani :D izleyenler bilir ...

Sorunun cevabı ise ,
    Kesinlikle yapardım , belli mi olur ıssız adaya belki bir gün içi hatun dolu gemi felan gelir :D :D

Sayfayı Paylaş